Karta sieci bezprzewodowej się sama wyłącza

Witam!!

Moja karta sieci bezprzewodowej dziwnie sie zachowuje. Na laptopie odbieram internet za pomoca karty bezprzewodowej, ale gdy tylko robię cos “poważniejszego” na kompie poprostu się urządzenie wyłacza!! Internet nie chodzi, nie wykrywa sieci która używam ( a mam siłę sygnału ‘Znakomitą’) a co najgorsze w menedżerze urzadzeń wogole jej nie wykrywa, tak jakby jej nei bylo. Gdy zresetuje kompa to potem na pasku zadan nawet nie pokazuje że mam możliowsc odbierania sieci bezprzewodwoej. Nie wiem co jest przyczyną, bo Ramu mam 2G, i w sumie to nic takiego nadwyrezajacego na komputerze nie robie. probowalem zaktualizowac sterowniki ale wyskakuej mi komnikat ze mam najnowsze. Laptop jeszcze jest na gwarancji ale w sklepie powiedzili mi ze mogą byc bez radni w serwisie bo włacza komputer i pewno stwierdza ze wszytko jest ok, a to się dzieje w ciągu godziny użytkowania gdy sie pracuej na komp. Pomyslałem może ze mam właczane jakieś zabezpieczenina laptopie ale nie wiem gdzie mogłbym to znaleźć ( jesli wogóle jest coś takiego).

Prosze o pomoc, o rade, może ktos miał juz taki problem. Mam Laptopa MSI

Proszę nazwać temat konkretnie, bez zbędnych ozdobników. Popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Przeczytaj regulamin, inaczej wyciągnę konsekwencje.