Karta sieciowa bezprzewodowa wifi

Witam , piszę gdyż nie mam już żadnych pomysłów jak sobie poradzić …
Problem to karta sieciowa w laptopie Toshiba Satellite a500 1FQ.
Wygląda to tak, że laptop ma zasięg internetu wifi na około 2/3metrach od routera - a router to demon predkosci na ktorym jest aktualnie 100MB/s wraz z najwyzszymi czestotliwosciami. Dodam ze na okolo. 200 urzadzen ktore naprawilem od nowego roku zadne nie mialo problemu z wifi.
Karta sieciowa jesli dobrze pamietam to RTL8191SE 802.11n , kupilem taka sama nową pare dni temu , zamontowalem - komputer nadal gubi zasieg po kilku metrach w bok na otwartej przestrzeni. Zadna konfiguracja modemu dla laptopa nie pomoze. Sterowniki roznego rodzaju byly instalowane .

WIEC CO SIE Z NIM DZIEJE ?

Zobacz połączenie z anteną WiFi dookoła ekranu może problem leży właśnie tutaj.

Jeśli router i karta OK, zostają anteny w laptopie?

Karta ma dwie, czy trzy anteny?

Sze Pana inżyniera , sprawdzałem sprawdzałem :slight_smile:

“Antena” :wink: wyprowadzenie na dwa kable które są okej , a wymiana ich raczej tez pewnie nic nie da .

Trzeba laptopa sprawdzić na innej sieci WIFI.

Kolega zjedz snikersa bo glupoty sypiesz :wink:
dzięki za rady :smiley:

W takim razie, NIE rozumiem, po co pytasz??? jak sam wiesz lepiej. Powodzenia w naprawie.

1 polubienie

@adam082302 zachowuj się i miej pokorę bo ludzie tutaj poświęcają dla Ciebie czas z własnej woli. Niepotrzebne są takie podjazdy.

Jeśli taki zasięg ma ten lapek to jeśli masz możliwość to sprawdź w jakim stanie jest połączenie przewodu z anteną, która znajduje się między matrycą a obudową ekranu. Może tam jest problem.