Karta sieciowa - Błąd (kod 56)

Witam,
Klika dni temu zakupiłem nowy, drogi laptop z systemem Windows 10.
Przy instalacji sterowników online wystąpił błąd przy karcie sieciowej, a następnie przy innych urządzeniach.
Teraz nie działa internet, a w zakładce system nie pokazuje danych typu procesor czy pamięć ram.
Proszę o odpowiedź, Windows 10 to dla mnie coś nowego, nie umiem się tu odnaleźć.
Chcę zrobić czystą instalację, ale muszę znaleźć klucz produktu, a tego nie umiem.
Proszę o szybką odpowiedź!
Jeśli nic nie pomoże to zgłaszam do reklamacji, bo to nie jest do końca moja wina! System na tak winaysokim poziomie powinien mieć jakiekolwiek zabezpieczenia przy takich sytuacjach

Edit: dodaje jeszcze dane systemu (niekompletne!)

Najpierw wypróbuj te kroki
Na początek spróbuj usunąć problem przy użyciu tych typowych rozwiązań:
Uruchomienie narzędzia do rozwiązywania problemów
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/310123/error-codes-in-device-manager-in-windows

A producent laptopa nie udostępnia do niego sterowników na swojej stronie?
Co do klucza, nie będę się wypowiadał na temat, który był poruszany dziesiątki razy i odpowiedź w kilkanaście sekund można znaleźć chociażby za pomocą Google.

Dzięki za odpowiedź, niestety już to robiłem i nie pomaga

Nie musisz się wypowiadać. Spędziłem pół godziny nad tym, bo winowszy nie wyszukiwał go w rejestrze. Nawet jeśli tak temat był wiele razy to odpowiedź czasem jest trudno znaleźć a skoro ty ja znasz, mogłeś się wysilić i zamiast pisać że temato był dziesiątki razy po prostu pomóc :slight_smile: