Karta sieciowa Broadcom + XP SP3

Witam,

Posiadam laptopa HP nx6110 z wbudowaną kartą WLAN Broadcom 440x. Komputer łączy się z router’em Dlink DI-524UP. Wymieniony duet sprzętowy nigdy nie miał problemów w zgodnym działaniu, niezależnie od rodzaju szyfrowania, filtrowania MAC itp. Problemy pojawiły się zaraz po zainstalowaniu Service Pack’a 3. Karta sieciowa co jakiś czas traci połączenie z routerem, zaś szybkość ładowania stron www wraz z zawartością, jest poniżej oczekiwanej. Z tego co już wiem, nie jest to wina trybu “oszczędzania energii”, który mam wyłączony. Będe wdzięczny za pomoc.

Niestety SP3 powoduje wiele konfliktów z różnym sprzętem sieciowym, nie ma więc za bardzo co poradzić - możesz odinstalować. Możesz też zadzwonić na infolinię Microsoftu, ale czy Ci pomogą, to wiesz…

Pozdrawiam :wink:

Mam dokładnie ten sam model laptopa i zintegrowaną kartę sieciową Broadcom (u mnie nazywa się ona 802.1b/g WLAN).

Również pracuję na Windows XP SP3 a problemu takiego jak masz Ty nie mam.

Może jednak jest to problem oszczędzania energii?

Wejdź w Menedżer urządzeń i odznacz dla tej karty w zakładce zarządzania energią opcje zezwalania na wyłączanie tego urządzenia.

BTW

fy2kmk666 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Frog , słuszna uwaga, zapomniałem o tym :slight_smile: A w jakiej kolejności ty instalowałeś SP3? Na świeży system w z Win Update? Bo jak na świeżo to kolega fy2kmk666 , może mieć jeszcze problem po zainstalowaniu z aktualizacji. Czasem tak jest.

Pozdrawiam :wink:

Instalacja po dłuższym czasie korzystania z XP SP2.

Tak więc i ten wariant odpada.