Karta sieciowa co jakiś czas przestaje działać

Witam, mam karte sieciową broadcom, niestety nie znam dokładnego modelu, router to tp-link m3420 ale to może nie ma znaczenia, chodzi o to, że co kilka minut mimo połączonia komputera z routerem nie mogę połączyć się z siecią, wskaźnik zasięgu jest pełny (router jest jakieś 3 m od komputera, wyłączyłem w menedżerze urządzeń oszczędzanie energi dla karty, lecz dalej to samo, reinstalowałem sterownik i też nie pomogło, nie mam pomysłu co dalej z tym robić, na innych urządzeniach i komputerach podłączonych do tego routera nie ma tego problemu, pomaga wyłączenie karty sieciowej suwakiem na obudowie i włączenie jej na nowo.

Co mam z tym zrobić?Dodam, że problem zaczął się jakieś 3 dni temu, wcześniej nie było nic takiego, na drugim systemie(Ubuntu 13.10) też tego nie ma.

 

Komputer to Lenovo G570 Win 7 64 HP.

 

Pozdrawiam

Tu można wyeliminować błąd po stronie sprzętu, błąd może leżeć albo w sterownikach, albo w systemie operacyjnym. Spróbuj całkowicie odinstalować sterowniki, przeczyścić rejestr CCleanerem i zainstalować na nowo. Jeśli aktualizowałeś sterowniki, sprawdź na starszej wersji czy dzieje się to samo. Domyślam się, że to karta wbudowana, a jeśli jest to karta podłączana na USB, sprawdź na innym porcie.

Jeśli mimo wszystko problem nadal będzie występował, daj logi OTL, przeniosę temat do dzialu bezpieczeństwo i tam specjaliści od logów sprawdzą co może być przyczyną takiego zachowania.

Sterowniki działały bardzo dobrze od kupna kompa, Karta sieciowa to BCM 4313 802.11n.

Na innych urządzeniach nic takiego się nie dzieje, więc to nie router.

System nowo instalowany (windows 7) lecz dalej tak samo.

 

 

Chciałem wrzucić log OTL, lecz dostaje komunikat, że post za długi

Nie aktualizowałeś sterownika albo nie pojawiła się aktualizacja sterownika w Windows Update?

Ponieważ logi wkleja się na serwery zewnętrzne, np. wklej.org :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/208287-obowi%C4%85zkowe-logi/

Dodaje log OTL

http://www.wklejto.pl/189297