Karta sieciowa d-link dfe-530tx (sterowniki) i bsod

Witam, ostatnimi czasy używałem karty sieciowej, którą mam wbudowaną w płycie głównej, ale chciałem sprawdzić czy będzie lepiej działał internet na d-linku. Kartę sieciową podłączyłem na płytę główną, instaluje sterowniki z płyty głównej zamieszczonej wraz z kartą i w pewnym momencie instalacja się zacina i wyskakuje bsod z błędem chyba 0x000000F4. Wcześniej, gdy nie korzystałem z karty d-linka, nie było problemu bsod, jednak podczas instalowania sterowników do niej bsod zawsze występuję. Proszę o pomoc

Proszę o odpowiedź.

Wyjmij kartę sieciową z portu PCI, zainstaluj sterowniki, wyłącz komputer i dopiero wtedy podłącz kartę.

Spróbuję, mam nadzieję że pomoże.

Ok, jak na razie działa. A czy istnieje możliwość, aby karta się wyłączała, tak jak się wyłącza ta, która mam na płycie głównej? Ponieważ gdy mam wyłączony komputer, na routerze nadal pokazuje na diodzie, jak by był załączony. Również jest jakiś WOL Cable, nie wiem do czego służy. I jeszcze jedna sprawa: w menadżerze urządzeń pokazuje mi się z pytajnikiem kontroler magistali zarządzania systemem, jak to dodać?

Dalekii , pochwal się screenem z tym pytajnikiem :slight_smile:

Proszę bardzo: screenxe6.jpg

Zainstalowane sterowniki do płyty głównej??

Hmm, z tego co pamiętam to instalowałem jakieś sterowniki z płyty załączonej z płytą główną, ale nie jestem pewien, jak to sprawdzić?

Dalekii ,

jaka płyta główna?? (jeśli nie wiesz to w Evereście Ultimate Edition zrób screen z zakładki Płyta główna>płyta główna)

jaki OS??

Windows XP Pro SP2, ASUS P5K Pro

http://support.asus.com/download/downlo … =P5K%20PRO

i wybierz odpowiedni do swojego systemu, naciśnij Global i zacznij ściągać, następnie zainstaluj, uruchom ponownie kompa i już nie powinno być żadnych znaków zapytania :wink:

Ale co tam mam wybrać - bios, chipset?

wejdź na stronę http://support.asus.com/download/downlo … =P5K%20PRO

wybierz Chipset i wybierz odpowiedni system operacyjny i zacznij ściągać :wink:

Nie wiem co jest grane, ale po wybraniu dobrego OS i podczas instalowania sterowników wyskakuje taki błąd: screeneu5.th.jpg

Ah, no przecież, nawet nie wiedziałem że są inne możliwości do pobrania :slight_smile: Teraz wszystko jest w porządku, nie ma żadnych “pytajników”. Dzięki za pomoc