Karta sieciowa nie działająca poprawnie po zmianie plyty głównej

Witam,

Dawno nie pisałem na tym forum ponieważ nie miałem większych problemów ale teraz jak w temacie mam problem z tą częścią mojego komputera.

Jak zmieniłem procesor Biostara coś tam na Asus f2a55 A moja karta sieciowa TP linka tl-wn350gd działała bez z zarzutu z pierwsza płyta a z ta drugą troche mniej a właściwie internet strasznie zwolnił jak nie ma w cale.

Co robiłem:

1.Format

2.Sterowniki od strony producenta

3.zmiana win 7 z 32bit na 64 (mam kompatybilny procesor)

więc moja konkluzja to że karta nie działa lecz nie mam jak sprawdzić LUB jak napisali na stronie producenta

ta karta ma 32 bitowe złącze PCI a ja dokładnie nie wiem co kupiłem (potrzebowałem zmiany a nie brałem pod uwagę te 32 bity i 64 a nawet nie wiem jaka jest róznica)

(bo plyta raczej nie skoro łaczy sie wykrywa i jest jakaś namiastka internetu)

proszę oo pomoc

I jeśli to karta to prosiłbym o jakąś dobrą kartę sieciową w cenie do 60 zł lub co innego abym miał internet w stacjonarnym komputerze bez potrzeby używania kabla i biorąc pod uwagę to ze 3 pokoje obok stoi skrzynka wiec troche sygnał musi polecieć(tp linka najlepiej ta mi działała dopóki nie dałem zrobić komputera niby Expertom )

o i mam antenę która powinna pomoc w sprawie zasięgu

 

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Sory przez ten problem zapomniałem o zasadach.

A może wystarczy kartę przełożyć do slotu PCI przed lub ostatniego i wgrać stery firmowe do systemu 7 32/64 bitowe i będzie OK.

 

Jaki masz poziom sygnału z routera na karcie?

Próbowałem w 3 różnych wejściach i dalej to samo a co do zasięgu to waha się od 2 kresek do max z czym czasem jakby się nie łączy (w 7pokazane jako pomaranczowa gwiazdka na ikonie połączenia)

No to kup USB np: TP-LINK model TL-WN722N. Polecam

 

Wyjmij PCI i zrób porządek po jej sterach w systemie.

Tak zrobię jak patrzalem na stronie to sterowniki na 2011 wiec moja karta poprostu za stara jest na te plyte główna. Dzięki za pomoc.

EDIT. Kupiona działa.Robie formata bo i tak nic nie miałem a z 10gb ramu na 32 bitowym windowsie nie bede leciał.