Karta Sieciowa powoduje zawieszenia komputera

Ja nie znam języka estońskiego, a google tłumacz nie tłumaczy za dokładnie, mógłbyś wytłumaczyć o co chodzi?

Z tego linku http://forums.laptopvideo2go.com/topic/ … 16e8787054 pobierz sterownik dla Visty o numerze wersji v7.7.0.231

Tylko pamiętaj żeby przed każdą instalacją innego sterownika usuwać poprzedni sterownik do tej karty.

Niestety przy próbie usunięcia sterowników również wywala BSOD z takim samym błędem.

To robi się coraz ciekawiej.

Spróbuj odinstalować z poziomu trybu awaryjnego , jeżeli też nie pójdzie to instaluj ten sterownik bez usuwania.

Stery zainstalowały się poprawnie ale komputer nadal się zawiesza.

I karta sieciowa działa jak należy na tych sterownikach?

Jak to zdiagnozowałeś że to od karty sieciowej system się zawiesza i jak te zawieszki wyglądają?

Karta działa poprawnie.

Gdy podłączyłem kartę do komputera, zaraz po jej zakupie, ponieważ chciałem sprawdzić czy działa, komputer zaczął się zawieszać, napisałem wtedy post na forum (1, 2) zrobiłem wszystko jak kazali ale zwiechy nadal występowały. Potem podłączyłem starą kartę i problem znikł.

Zwiechy jak zwiechy, jak pisałem występują nieregularnie, nie da się wtedy nic zrobić tylko reset pomaga.

Myślę że musisz uruchomić jakiś system LiveCD i jakiś czas na nim popracować , jeżeli będzie działać bez zająknięcia to przyczyny będzie trzeba szukać w samym systemie lub twardym dysku.

PS. Jak podłączałeś tą kartę pierwszy raz to nie zahaczyłeś o jakiś kabelek wtyczkę?

Sprawdź dokładnie czy wszystkie wentylatory się kręcą itd.

Wystąpił problem podczas próby zbootowana systemu ubuntu, płyta działa w 100% ponieważ została sprawdzona na kompie brata. Problem polega na tym, że w momęcie kiedy ma pojawić się okno instalatora/uruchomienia systemu z płyty wyskakuje czarno-biały obraz w paski.

Wentylatorki się kręcą kable są dociśnięte.