Karta sieciowa realtek RTL 8139 family pci fast ethernet nic

Witam

Mam problem z kartą sieciową :/. Dzisiaj kupiłem w vobis za całe 18 zł, obecnie mam kabel USB i leci mi po 5mb a wykupione mam 15mb w upc. Pomóżcie mi od początku do konca zamontowąć karte. Wiem tylko że należy wsadzić ją w slot PCI, co dalej? :frowning:

info z everesta: Pole Wartość

Karta sieciowa Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC

Bardzo prosze o pomoc panowie!

http://download.cnet.com/Realtek-RTL813 … 96337.html Powinna sama znależć sterowniki w systemie.http://komunikatyihd.upc.pl/pdf/Instruk … blemow.pdf

v1stic , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Moze komputer nie moze miec tego… mam płytke ASUSA główną. A te stery to nie wiem czy coś dały

z rzut z ekranu poniżej

http://rapidshare.com/files/434798904/zrzut.bmp

PS: Areh może być nazwa ?

prosze dalej o pomoc

Wrzucasz scren na rapida??

Usuń wszystkie połączenia lokalne, jakie masz. Zainstaluj sterowniki z płytki dostarczonej z kartą lub najnowsze z internetu. Zrestartuj komputer. Utwórz nowe połączenie. Ustaw wszystko z “automatu” - czyli “Uzyskaj adres IP automatycznie”. Musi działać.


No i na przyszłość. MSPanit potrafi zapisywać do *.jpeg, obrazek wstawiasz na imageshack.us lub podobne, tutaj tylko link.

Panowie rozwiązałem problem, zadzwoniłem do UPC. po czym kazał mi tylko rozłączyć na 30 sekund i wyjąć stary kabel usb. Działa, dzieki za czas :slight_smile: