Karta SIM. problem

Wczoraj kolezanka przelozyla swoja karte SIM do mojego telefonu. Po wyciagnieciu wlozylam swoja a na ekranie pojawil sie napis brak karty SIM. Wyciagalam, wkladalam od nowa i dalej to samo, na innych telefonach tez mi karta nie dziala. Dlaczego tak jest i co z tym mozna zrobic???

Prawdopodobnie padła Ci sim-ka jak i mi kiedyś, i musiałam wysłać tą kartę do sieci / nie bedę reklamy robić której /w celu duplikatu sim i nr tel.

Z tego co się orientuje to przeważnie te karty Sim, padają w prepaidach ,bo moi znajomi też mieli kłopoty nie raz a na 100% sprawne telefony… :wink:

Pozdrawiam

a ile kosztuje duplikat ? dlugo trzeba czekac ? potrzebne sa jakis papiery czy cos ?

To zależy od operatora gdzie masz kartę. W PLAY idziesz do byle salonu i wydadzą Ci duplikat od ręki!

Tylko jeżeli się nie mylę, uprzednio ta karta musi być zarejestrowana na ciebie.

Idziesz do salonu z kodem PUK mówisz że karta ci się uszkodziła blokują starą i wydają Ci duplikat koszt za leży od operatora ale w granicach 20-30zł

agnieszka19924 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

jesli nie z twojej winy to masz duplikat za free