Karta Telewizyjna co muszę mieć by odbierać stację?

Jak w temacie. Co muszę kupić, zainstalować itd aby móc odbierać w komputerze kanały różnych stacji ? Co oprócz karty telewizyjnej muszę mieć i skąd mam pewność czy w ogóle mogę ją mieć ? Jestem w tym zielony. W drugim pokoju jest dekoder cyfrowy a ja u siebie go nie mam i przez to nie mam dostępu do różnych stacji telewizyjnych i to mnie zaciekawiło.

Podałbym jaką mam płytę główną ale nie wiem jak to sprawdzić w Windows 7

Wystarczy karta z tunerem dvb-t (do kupienia od 20zł) i antena do odbioru tv naziemnej.

Tak, ale słyszałem, że te karty DVD-T są niekiedy wbudowane w płytę główną ?

Dodam ,że interesują mnie takie kanały jak Orange Sport, Canal Sport, Nsport czy EuroSport 2

W naziemnej telewizji tego nie ma tzn. tych kanałów.

Potrzeba Karta satelitarna DVB-S, te karty są droższe link

Myślę że np. TO spełni Twoje oczekiwania.

I po prostu sobie to podpinam do kompa i działa ? taka filozofia ? wliczając oczywiście jakieś programowanie ? Jeżeli tak to wielkie dzięki jeżeli nie to proszę o szczegóły

P.S: Skad pewność czy odbiorę te kanały co chcę ?

Te kanały są płatne i jeżeli karta ma miejsce na moduł np. z Polsatu to powinno wszystko działać.

Nie mam jednak w tym doświadczenia, kiedyś miałem ale tylko kartę do oglądania TV naziemnej.

No właśnie a TV naziemną to ja mam bezpośrednio w monitorze bo mam Monitor/TV w jednym. Interesują mnie głównie te kanały co wymieniłem to stanowi 95% priorytetu reszta to 5% ;p

Najlepiej kup tuner Polsatu czy Cyfry+ (te kanały to raczej w Cyfrze), opłać abonament i podłącz go do monitora po HDMI. Nie będziesz musiał mieć włączonego komputera by oglądać telewizję.