Karta telewizyjna-problem z odbiorem

Z góry uprzedzam że z kartą telewizyjną mam do czynienia pierwszy raz i kompletnie sie na niej nie znam.

otóż,mam w komputerze karte telewizyjną i program WinFast PVR2 i co? i nic. Obraz snieży.Nie wiem jak dojśc do jakiegokolwiek kanały TV…

to tyle z mojej strony

prosze o pomoc.

Po pierwsze: podaj model tej karty telewizyjnej, bo bez tego nic nie zrobimy.

a gdzie to sie sprawdza? karte mialem odrazu w jednostce,wiec nie wiem co to za model

Złączono Posta : 18.09.2007 (Wto) 11:25

winfast TV2000xp Global/ TV Global VDM video capture

to jest to?

To jest właśnie model karty.

Złączono Posta : 18.09.2007 (Wto) 11:34

Uruchom program dołączony do karty telewizyjnej i zrób zrzut ekranu. Następnie zamieść na forum to coś poradzimy.

barczysty proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień

beztytuuhe6.th.png

Złączono Posta : 18.09.2007 (Wto) 11:56

oczywiscie taki obraz,czarny lub niebieski jest na zmiane ze zwykłym śnieżeniem i syczeniem

na panelu głównym aplikacji szukasz przycisku ‘Configuration’ następnie w otwartej karcie u góry szukasz zakładki ‘Channel List & Frequency Table’. Gdy już otworzysz to najpierw z ‘Area’ wybierasz “Poland (Pal D)” następnie z ‘TVSource’ wybierasz “Anetnna” - jeśli korzystasz ze zwykłej anteny, zaznaczasz ‘Auto Fine Tune’ i ‘Adaptive Channel Scanning’ po chwili zatwierdzasz listę wyszukanych kanałów, klikając w ptaszka u dołu okna.

ok wszystko ładnie pięknie,ale ileż to sie może wyszukiwac?

wyszukiwanie jest w miarę szybkie, sprawdź czy masz dobrze podłączoną antenę. Jeśli przewód antenowy jest właściwe podłączony i nadal nie działa, to spróbuj przestawić ‘TVSource’ na “Cable”.