Karta Telewizyjna

Witam mam takie pytanie: jesli kupie karte telewizyjna i podlacze ja do anteny ktora w tej chwili mam w telewizorze i niemam tam kablówki i satelity i jak podlacze ta antene do karty telewizyjnej to czy bede mial programy z satelity i kablówki typu polsat sport hbo itd . Z GORY DZIEKI ZA POMOC

bedziesz mial te same kanały co telewizor odbier nic sie nie zmieni :wink: :wink: :wink:

a to po wala sie kupuje karte telewizyjna :confused: jak jest to samo co w tv myslalem ze bedzie wiecej kanalow kolega tak mial ze w tv mial tyle stacji co ja a w kompie mial chyba z 50 roznych z kablowek , satelity itd

i moze słonia w karafce :wink: :wink: a tak na poważnie to pewno z neta korzyształ i stąd miał dojscie do innych programów a karta to jest nic innego jak telewizor :wink: :wink:

jak chcesz satelite, to kup sobie karte satelitarną :wink:

btw

…a bo jak ktoś nie chce wydawać kilku(nastu/dziesięciu) stów na telewizor, tylko chce na kompie oglądać/nagrywać programy :slight_smile:

A poza tym, kto powiedział że na zwykłej telewizyjnej nie można nic więcej oglądać? możesz przecież kablówke do niej podpiąć i co tylko zechcesz - jak do zwykłego tv … :roll:

A tamten koleś to zapewne jak już to pysiu zauważył…

ja sobie kupiłem kartę TV,zeby były dwa tv na chacie,bo od zawsze był konflikt z wyborem kanałow do oglądania w danej chwili.Jakos fatalna-no bo co to za oglądanie wygodne filmu z 17’?jedyny plus:cyfrowy zapis póżno-nocno-godzinnych filmów w cyfrowej jakości.A dużo kanałów?już za 220zł kupujesz tv sat-kartę plus na flaszkę za talerz ijedziesz na cały swiat z satelajtą… :smiley: