Karta TV , czy będzie działała?

Mam na oku taką kartę TV http://www.komputronik.pl/Tunery_TV_FM/ … ,id,44609/

Posiadam tylko 448 mb gdyż moja karta graf. pochłania 64 mb, posiadam tylko zintegrowaną…

Czy będzie mi działała dobrze ta karta ? Nie będzie jakiś zawieszek ?

AMD Seprone 1,76

ASRock K7S41GX

448 RAM

64 zintegrowana VGA

Forton 350w

dysk jakiś WD Caviar 80GB

Powinna chodzić…

Ps. Mógłbyś podać jeszcze wiecej danych… Model płyty głównej i ogólnie cały konfig kompa.

Muszę mieć 100% , że pójdzie… Nie chcę wydawać kasy w błoto…

paracik takie rzeczy to tylko w … Nikt ci nie da gwarancji że to wszystko będzie grało. Zwieszki to prawdopodobnie będą jeżeli będziesz chciał nagrywać oglądany obraz bo masz słaby procesor, mało ramu, i chcesz tuner TV bez sprzętowego wspomagania kodowania obrazu [-X .

Ja chce tylko oglądać z kablówki… Tylko to… Żadne nagrywanie… Nie potrzebuję tego… Więc potrzebuję takiej info. że będzie mi chodziła ta karta na 100% tylko przy oglądaniu… Mam jeszcze zamiar dodać ram(512)…

nikt ci nie da takiej gwarancji, wymarzona sytuacją byłoby gdybyś ewentualnie wymienił tuner za free na inny model lub zamówić przez internet , ale jeżeli bez nagrywania to myślę że nie będzie źle.

Daje Ci 99% pewności, że pójdzie… xD A co do działania bez problemów to tak jak pisze KabutO nie powinno być żadnych problemów. Jedynie podczas zgrywania mogą być jakieś problemy… W każdym razie jeżeli bierzesz karte w jakimś sklepie to pamiętaj, że będziesz miał 10dni na zwrócenie jej bez podawania przyczyny…