Karta TV do komputera stacjonarnego

Cześć. Chciałem zakupić kartę TV do komputera stacjonarbego. Na ten cel mam około 100zł, myślę, że to powinno wystarczyć. Aktualnie mój dostawca telewizji to Vectra (Pakiet Złoty) Interesują mnie 3 tunery TV:

  1. tuner tv na usb - 99zł

  2. Media-Tech 4150 TV TUNER CARD

  3. tuner tv PHILIPS 7130 - 55zł

Nie za bardzo się na tym znam i prosze o pomoc. Może macie jakieś inne propozycje co do tunerów. Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości obrazu i dźwieku.

Kiedyś, jakieś 2 lata temu miałem tuner tv firmy Pinnacle podajrze za ok 100zł i jakość obrazu była bardzo dobra lecz jakość dźwięku okropna, trzeszczało coś szumiało… nie wiem od czego, było tak, już dokładnie nie pamiętam ale było tak jak wlączałem program do oglądania tv na kompie…

Doradźcie… :slight_smile:

Jak możesz trochę dołożyć to kup LEADTEK TV2000 XP EXPERT,sam używam i jestem zadowolony.

popieram wybór leadtek TV2000 XP Expert ale hevet czemu podałeś linka do najdrozszego na allegro?

http://allegro.pl/item303089199_salon_l … _wawa.html - ten sam za 109 zł

mam ten tuner i jakość dźwięku jest zadowalająca, obrazu również

A czy do takiej karty należy tylko podpiąć antenę od kablówki i wszystko będzie smigać? Czy trzeba jakiś jeszcze kabel audio w środku obudowy podpinać? Proszę o małe wyjaśnienie :stuck_out_tongue:

Kabel od kablówki i drugi kabelek jack>>jack do karty muzycznej, oczywiście na zewnątrz.

a co sądzicie o tej:

Leadtek DTV1000s

Bo widzę, że pisze, że karta do odbioru telewizji cyfrowej… czy ta DTV1000s jest lepsza, bądź porównywalna z tą TV2000XP Expert?