Karta TV? Karta SAT?


(Sebastian Graj) #1

Poszukuje jakiejś dobrej i nie za drogiej karty TV bądź SAT. Dzięki której będę mógł podłączyć Cyfrowy Polsat do kompa, w taki sposób abym mógł na kompie nagrywać jakiś program niezależnie od tego jaki program jest ustawiony na dekoderze.

I tu jest pytani: czy tak sie da?? Czy jedyną opcją jest nagrywanie tego co aktualnie leci na dekoderze??

Pozdro.

Czekam na jakąś pomoc.


(Zbych ) #2

Podłanczając dekoder polsatu do karty telewizyjnej (nie sat) będziesz mógł nagrywać tylko ten program co leci aktualnie załączony, natomiast posiadając w kompie karte tel sat będziesz mógł nagrywać to co leci na kompie, druga sprawa że tanie karty sat do kompów nie posiadają modułów dostępu warunkowego więc będziesz mógł oglądać i nagrywać programy które nie są kodowane a więc z polskich to same badziewia (trwam, podróże ,polonia , moda , i kilka innych badziewi) popularne kanały polskie wszystkie są kodowane.


(Kpc21) #3

a nawet jeśli by miała, nie działałaby, bo karty Polsatu są sprzężone z dekoderem


(Sebastian Graj) #4

czyli te programy które mam rozkodowane w dekoderze bez problemu mogę oglądać na kompie. To teraz mam drugie pytanie: jaką polecacie kartę?? Chodzi głównie o nagrywanie materiału na kompa, żeby była jak najmniejsza utrata jakości nagranego materiału.


(fiero) #5

Można nagrywać nawet kilka programów jednocześnie oglądając inny ale MUSZĄ być wszystkie na tym samym transponderze. Co do legalnego oglądania platform cyfrowych to jest z tym mały kłopot. Cały czas oczywiście mówię o karcie Sat.


(Sebastian Graj) #6

Więc jaką kartę proponujecie ??


(Zbych ) #7

viewtopic.php?f=19&t=213921

http://www.dmtrade.pl/index.php?p177,mo ... t-preepaid

http://www.satnet.com.pl/-produkty/pid, ... a-kart-DVB