Karta tv nie ściąga sygnału z kablówki

Jestem posiadaczem karty tv:

http://www.agito.pl/Akcesoria_do_notebo … tml?bid=39

Problem polega na tym, że karta odbiera programy tylko z małej dołaczonej do zestawu antenki. Programy ograniczają się do zestawu kanałów publicznych, a pozatym każdy kto używał takiej antenki wie jaki jest kłopot z odbiorem sygnału…

W każdym razie karta jest jako tako sprawna, nie wyszukuje jednak kanałów po podłłaczeniu kablówki…

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Obrazek 1: Pokazuje obsługiwane sygnały - nie wiem czemu tylko jeden jest możliwy…

Obrazek 2: Lista programów wyszukanych po podłaczeniu antenki.

Obrazek 3: Lista programów wyszukanych po podłaczeniu kablówki.

Dlaczego w trzecim okienku masz zaznaczone DVB-T?? To jest naziemna telewizja cyfrowa. Jeśli chcesz kabówkę, ustaw DVB-C (jeśli masz cyfrową) albo Telewizor analogowy (w przypadku kablówki analogowej).

To jest tylko nazwa listy programów, moge nazwać ją jak chce i to nie powinno mieć znaczenia. Na obrazku pierwszym widac, że jest zaznaczone DVB-T i nie wiem czemu, ale żadna inna opcja nie jest tam dostępna… Ktoś wie jak to zmienić?

Bo kupiłeś kartę DVB-T, więc tylko cyfrowe kanały TV i Radiowe będziesz mógł odbierać.

Wg. Morele nie da się odbierać kanałów analogowych na tej karcie; http://www.morele.net/produkt/81241/

Tuner radiowy cyfrowy naziemny DVB-T Tak

Tuner radiowy cyfrowy kablowy DVB-C Nie

Tuner radiowy cyfrowy satelitarny DVB-S Nie

Tuner radiowy analogowy Nie

Zakres radiowy Nie dotyczy

Tuner TV cyfrowy naziemny DVB-T Tak

Tuner TV cyfrowy kablowy DVB-C Nie

Tuner TV cyfrowy satelitarny DVB-S Nie

Tuner TV analogowy Nie

Zakres TV analogowej Nie dotyczy

Pasmo kablowe Nie dotyczy

A więc kablówki nie pooglądasz, kanały który łapiesz są to kanały cyfrowe DVB-T.

:confused:

A jest jakaś karta tv Express Card, która obsługuje kablówkę?

AverMedia AVerTV Hybrid+FM Cardbus TV/FM PCMCIA BOX

Tylko pytanie czy Twoja kablówka nadaje cyfrowo czy analogowo?Ta karta odbierze Ci tylko kablówkę analogową a telewizję naziemną cyfrową i analogową.