Karta TV- Pomoc w wyborze modelu

Witam!

Moim celem jest nagrywanie programów telewizyjnych “z anteny”. Jestem zielony w tym temacie, więc bardzo prosił bym o pomoc w dobraniu sprzętu.

http://allegro.pl/item859201612_cyfrowo_analogowy_tuner_tv_leadtek_sklep_krakow.htmlhttp://allegro.pl/item859201612_cyfrowo_analogowy_tuner_tv_leadtek_sklep_krakow.html

http://allegro.pl/item863009915_avermedia_avertv_super_007_warszawa.html

Nie wiem czy którakolwiek z tych kart nadaje sie do nagrywania… co o tym myślicie? Może jakieś inne propozycje? Jakiej jakości nagrywanego materiału mogę się spodziewać?

Pozdrawiam!

Cześć tak z tej karty powinieneś bez problemu nagrywać tv analogową lub i przechwycić obraz i dzwięk z np magnetowidu ,karta firmy leadtek wiec prognozuje na początku problemy z konfiguracją , jaki masz system ? ja posiadam tej firmy karte TV 2100 SYSTEM VISTA ,NA POCZĄTKU MYŚLAŁEM ŻE WYRZUCĘ PRZEZ OKNO SAME Z NIĄ PROBLEMY TERAZ PO WIELU BOJACH JEST OK. chetnie pomogę w konfiguracji :slight_smile:

Sam posiadam tą drugą karte TV więc mogę ci napisać, że wysokiej jakości to się nie spodziewaj po niej. Akurat ja ją kupiłem o połowe taniej niż na tej aukcji, więc nie narzekam, ale jakość obrazu nie jest zbyt rewelacyjna. Do przegrywania kaset wideo do komputera czy innych mniej zaawansowanych zadań na pewno wystarczy, ale na jakość HD zapisywanego materiału nie ma co liczyć.