Karta tv problem z dżwiękiem na tv4

tak jak w temacie mam problem z dżwiękiem na tv4 a właściwie to z jego brakiem bo cały czas szumi ale dzieje się tak tylko w programie winfast pvr2 a w winfast pvr wszystko gra czy da się jakoś to naprawić bo na tym winfast pvr 2 jest troche lepszy obraz ale niewiedzieć czemu wykrywa mniej programów niż starsza wersja programu czy da się to naprawić ???

Naciśnij klawisz “A” na tym kanale.Zawsze można dopisać ręcznie częstotliwości,automatyczne wyszukiwanie zawsze nie wykryje wszystkich kanałów.

ale jak normalnie przełaczyć na tv4 i nacisnąc “A” bo jak tak robie to nic sie nie dzieje

a jaką częstotliwość ma tv4 ???

Trochę Cię nie rozumiem masz wyszukany kanał tv4 i się pytasz o częstotliwość?Zresztą nieiwiem jaką ma bo skąd mam wiedzieć gdzie mieszkasz czy odbierasz ten kanał naziemnie czy z kablówki?

włączasz kanał i wciskasz “A” na klawiaturze tym sposobem wybierasz format dźwięku B/G lub D/K.

A jaki kraj masz wybrany w opcjach skanowania?

Nie pamiętam jak w PVR1 ale w PVR2 zamiana między PAL B a PAL D odbywa się przez wciśnięcie “h”

no bo myślałem że może jakaś lepsza cześtotliwość jest druga bo u mnie np. są dwie czestotliwości lepsza i gorsza

polska

a mi własnie chodzi o pvr2 a nie jeden

wielkiedzięki wam właśnie w tym tkwił problem dzięki ludziska