Karta tv problem z dżwiękiem na tv4

(Cekol1) #1

tak jak w temacie mam problem z dżwiękiem na tv4 a właściwie to z jego brakiem bo cały czas szumi ale dzieje się tak tylko w programie winfast pvr2 a w winfast pvr wszystko gra czy da się jakoś to naprawić bo na tym winfast pvr 2 jest troche lepszy obraz ale niewiedzieć czemu wykrywa mniej programów niż starsza wersja programu czy da się to naprawić ???

(hevet) #2

Naciśnij klawisz "A" na tym kanale.Zawsze można dopisać ręcznie częstotliwości,automatyczne wyszukiwanie zawsze nie wykryje wszystkich kanałów.

(Cekol1) #3

ale jak normalnie przełaczyć na tv4 i nacisnąc "A" bo jak tak robie to nic sie nie dzieje

a jaką częstotliwość ma tv4 ???

(hevet) #4

Trochę Cię nie rozumiem masz wyszukany kanał tv4 i się pytasz o częstotliwość?Zresztą nieiwiem jaką ma bo skąd mam wiedzieć gdzie mieszkasz czy odbierasz ten kanał naziemnie czy z kablówki?

włączasz kanał i wciskasz "A" na klawiaturze tym sposobem wybierasz format dźwięku B/G lub D/K.

A jaki kraj masz wybrany w opcjach skanowania?

(art678) #5

Nie pamiętam jak w PVR1 ale w PVR2 zamiana między PAL B a PAL D odbywa się przez wciśnięcie "h"

(Cekol1) #6

no bo myślałem że może jakaś lepsza cześtotliwość jest druga bo u mnie np. są dwie czestotliwości lepsza i gorsza

polska

a mi własnie chodzi o pvr2 a nie jeden

wielkiedzięki wam właśnie w tym tkwił problem dzięki ludziska