Karta tv,słychać a nie widać obrazu,czy brakuję jakiegoś

… kodeka,albo coś innego, :cry: po prostu,wczoraj, postanowiłem,trochę porządek zrobić z kompem-dyskiem,po usuwać nie potrzebne programy,wyczyścić pamięć itp :? kiedy to już zrobiłem,postanowiłem włączyć sobie telewizje na kompie na film wczoraj,patrzę a tu brak obrazu, a słychać normalnie :o co jest?? coś brakuję? jakieś kodeki czy co?

Przeinstaluj program do karty.

zrobiłem tak,i nadal to samo :oops:

A co to za karta?

zainstaluj program DSCALER.

nazwy nie mam coś z firmy MEDION ale na częściach PHILIPSA

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 13:08

na jednej płytce cd ,śa stery do karty, i osobno do pilota,może to że nie od początku zmieniłem stery do pilota,tylko do karty a do pilota może są specjalne kodeki :roll:

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 13:23

zainstalowałem :wink: ok dzięki z góry obraz jest ale czarno biały ale zaś bez foni-głosu-ehhh :frowning: kurcze na to wychodzi że mi tylko jakiegoś kodeka brakuje do mojej karty sterów,ale dziwne to że by brakowało ,jak ją kupiłem to żadnych nie musiałem instalować kodeków, tylko samo od początku bujało

zaawansowana konfiguracja karty, obrazu, systemu kodowania (PAL) i zadziała. dźwięk włączasz w menu KARTA (rodzaj jej) Audio IN (wejście AUDIO ustaw na Linie 2 (line 2). lub jak jest line 2 to na line 1.

a jest opcja po polsku?? bo szukam i nic nie widzę :roll: a english :x

jest spolszczenie interfejsu na pl:

http://www.bpl.vectranet.pl/~ziejek/download.html

oki dziex zainstalowałem ale mam problem z dzwiękiem,jeśli ustawiam na domyślny tuner to jest dżwięk ale obraz po klatkowo idzie,natomiast jak ustawiam na inny obraz to jest super jakośc ,normalnie idzie,ale nie ma dżwięku:( na co mam ustawić,próbuję i jest bez… :frowning:

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 19:01

technik_elektro dziękuję ci bardzo za podanie linków,ten programik

jest lepszy,jak ten co dostałem do swojej karty tv,lepsze możliwości,efekty itp,aha buja mi już telewizja,obraz,dżwięk :wink: Polecam,wszystkim,ten program,u których występują podobne problemy,jak u mnie :wink:

Złączono Posta : 20.10.2007 (Sob) 22:33

kurcze ,zadzwoniłem do tego sprzedającego,co od niego kupiłem tą kartę ,i powiedziałem mu że jest dżwięk,a nie ma obrazu,odpowiedział mi żebym zainstalował Power DVD 6.0 :o i zgadnijcie :stuck_out_tongue: zainstalowałem ,i pojawił się obraz i chodzi teraz ta karta… czyli tak jak myślałem ,brakowało mi jakiegoś kodeka :stuck_out_tongue: jak instalowałem to Power dvd,to patrzałem jakie kodeki instaluję,były przeważnie MPEG-ki ,pomóżcie chcę spowrotem wyinstalować to dvd power,bo mi nie potrzebne,jakie doradzacie mi paczkę kodeków,żeby działały zamiast dvd power 6.0???

Złączono Posta : 21.10.2007 (Nie) 0:00

jak instalowałem dvd power ,to zrobiłem screen-y i ten program takie mniej więcej kodeki posiada,http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/830e524947b26422.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dce7360a6787dd30.html

więc pytanko :-o jaką paczkę kodeków proponujecie,żeby takie kodeki były w niej :roll:

Złączono Posta : 01.11.2007 (Czw) 7:32

jak mam sprawdzic,jaki model mam ??a jak np; niema w tym spisie tej akurat karty/ modelu/ to co mam ustawic :? wole,ten DScaler,jak mój orginalny program,do obsługi tej karty tv,dlatego pytam ponownie/ :slight_smile: