Karta TV Winfast 2000xp expert - zakłócenia monitor

Witam wszyskich forumowiczów .Mam problem z kartą Winfast 2000xp expert. Otóż kanałły wyszukuje i jest spoko ale jak podłączam kabel antenowy, to nawet jak nie oglądam telewizji to monitor tak jakby mruga. Gdy wyjmę kabel antenowy wszystko jest spoko, tylko wtedy już niemam TV .Czego to może być wina i jak się tego pozbyć? Moja karta graficzna to GeForce 6610XL, 128Mb , a odświeżania 75Hz.

Też mam tą kartę … Antena raczej nie ma nic do tego … U mnie też tak było … Polecam malą próbę … Spróbuj na chwilę zatrzymać lub odłączyć wszelkie wiatraki do jakich masz dostęp (tylko pamięta, że NA CHWILĘ !!

Witam , mam pytanie czy do tej anteny , kabla antenowego masz jeszcze podpięty TV ? Jeśli tak opisz w jaki sposób .

Nie, mam poprostu karte TV i do niej podłączone kablówke i nic do TV nie podlaczam. Tylko mnie to wqrwia to miganie ekranu

Złączono Posta : 10.08.2007 (Pią) 14:42

http://rapidshare.com/files/48117759/DSCF1496.AVI.html macie nagrałem film cyfrówką ale niewiem czy coś zobaczycie ale widać miganie, chociaż w rzeczywistości bardziej miga, ale to coś w tym stylu

Myślałem , że może na tym samym kablu bez rozdzielacza masz jeszcze TV , co czasami powoduje zakłócenia , może być jeszcze sprawa za wysokiego sygnału z kablówki . Spróbuj podłączyć kartę TV poprzez rozdzielacz transformatorowy , to taka mała puszeczka metalowa z 1 wejściem i kilkoma wyjściami , zazwyczaj typu F . Taki rozdzielacz to kwota około 10 zeta z wtyczkami , przetniesz kabel wstawisz rozdzielacz i powinno być dobrze , choć może być całkiem inna przyczyna zakłóceń .

Rozdzielacz

http://www.cyfronika.com.pl/rtv/165.1.jpg

ps

3 sec. nie za bardzo widać

Akurat mam taki w domu i podlaczylem ale nie pomoglopomóżcie

Jeżeli masz zwykły monitor CRT to odświerzanie 75 Hz jest trochę

za niskie i dlatego widzisz migotanie ekranu. Ustaw np. 85 Hz powinno być lepiej. :slight_smile:

Mam LCD i 75Hz i wiecej niemoge ustawić. POMOCY

A co masz za monitor? Ja dzisiaj w sklepie widzialem LCD z kartą TV i też tak mrugało…ale to były zewnętrzny AVER.

Mam monitor firmy AOC 17’

Złączono Posta : 16.08.2007 (Czw) 15:39

Refresh

cześć

Mam ten sam problem. Monitor robi się raz jaśniejszy,raz ciemniejszy…tworząc efekt migawki. Zdarza się to czasem parę razy w ciągu minuty, a czasem ciut rzadziej. Monitor 19’'Belina 101901(karta Ge force 6200,odświeżanie 75Hz). Strasznie mnie to irytuje. Czy coś jest nie tak w konfiguracji?Czy jest to może usterka wewnętrzna monitora.

Mam podłączoną kablówkę do karty TV Win fast 2000 xp expert.

Help

Ja mam ten tuner i nie mam problemów. Pomijając dźwięk, jego jakość :wink:

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/printversion/printversion_41215.html

A bardzo się ściemnia?