Karta TV

Siemka

Dostałem od kogoś kartę TV:D jest ona dosyć stara ale ponoć działa - mam do niej tez jakieś kabelki: biały, czarny i czerownywszytko chyba jest dobrze podłączone komnp wykrywa karte i daje zainstaluj sterownik automatycznie…i nie instaluje bo nie ma takiego. W windowsie - panel sterowania/system/men. urządzeń wyświetl;a tylko, że jest to kontroler multimediów wideo zainstalowałem everest’a i wyśiwtla on:

Opis urządzenia Typ urządzenia

BrookTree Bt848 TV/PCI with DMA Push Multimedia Video

No i teraz jakies sterowniki potrzebuje do tego bo żadnych nie mam i nie wiem czemu mam takie coś napisane skoro na karcie TV jest avermedia…?? wiecie co mam zainstalowac aby wykryło kartę

PS na karcie jest tylko firma nie ma modelu!!

PS2 jakim programem moge coś zgrać z TV na kompa

Jeżeli się nie mylę, ta karta avermedia z układem bt848 pod XP za cholerę Ci nie pójdzie :slight_smile: Cuda nie widy próbowałem z nią robić, instalowac w trzy i trochę sterowników i nic.

Ale moge się mylić jeśli chodzi o to czy to ta sama karta i układ.

Z tego co wiem to ta osoba, która mi dała karte TV też miała win XP i jej działalo bo kiedyś znalazła gdzieś sterowniki:D no i działały pod xp ale potem je zgubiła i lipa…

System systemowi nierówny :smiley: A poważnie mówiąc, to zaznaczylem, że mogę się mylić :slight_smile:

Próbuj: http://www.avermedia.com/cgi-bin/support_download.asp