Karta upominkowa iTunes

Gdzie można przez internet lub z odbiorem w sklepie kupić kartę upominkową do iTunes taką do wykorzystania na koncie założonym w Polsce icloud?

Apple wprowadza karty upominkowe do Polski. Gdzie można je kupić?

Znajdź mi na stronie komputronika, Empika czy Media Expert jakiekolwiek info na ten temat. W sklepach stacjonarnych nie maja pojęcia bo pytałem.

Można ją kupić w salonach sieci Cortland.

https://www.cortland.pl/uslugi/karty-upominkowe.html

W Lublinie nie ma, a gdzie indziej nie opłaca mi się jechać. Z dostawą do domu nie ma nigdzie.

W takim układzie pozostaje wersja elektroniczna, przesyłana mailem.

Może ktoś z redakcji załatwi Ci kartę :wink: ?

Ja chciałem na święta, a nie teraz :slight_smile: pod choinkę na prezent.

W akcie “desperacji” ludzie kupują na Allegro

Do świąt jeszcze wiele może się zmienić! :slight_smile:
Może się okazać, że karty wróciły do marketów elektronicznych, albo zniknęły ze sprzedaży w ogóle :wink:

Tylko ja mam konto utworzone w Polsce i nie będę tworzył konta na niby czy udawał, ze jestem z USA. z nadmiaru kombinacji to jedynie można dziecko zrobić.

Tak wiem, może Apple przestać równie dobrze istnieć :stuck_out_tongue:

Tego raczej się nie spodziewam. Za dużo nowości mają do wprowadzenia… w swoich produktach :smiley:

W jakim celu?

Pierwsza z “brzegu” oferta z Allegro:

" Region: Polska
Doładowanie Apple, iPhone, iPad
Kupon wysyłany jest w formie skanu.
Użycie w sklepie App Store lub iTunes.
Karta ważna tylko dla Polskich kont"

To daj link do tej właśnie oferty.

P.S. Nie drap sie tak mocno po głowie bo się do grafenu dokopiesz :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :joy:

“Trzymaj”…

Trzymam :slight_smile:

Na jaki okres jest taka karta ważna bo ja bym chciał taką na rok?? :slight_smile:

Narazie iTunes włączyłem i mam do 7 stycznia za free.

Jeszcze dodam, że mi chodzi o słuchanie muzyki z itunes jak ze Spotify czy Tidal, a nie jej kupowanie.

Widziałęm to i nie ma słowa tu o kartach upominkowych. Więc karta upominkowa App Store / iTunes nie może dopełnić konta w celu właśnie słuchania muzyki w streamingu??