Karta Wi-Fi nie wykrywa sieci. Co robić?

Witam.

Dzisiaj kupiłem laptopa firmy Dell C610 który ma wbudowaną kartę wi-fi Intel® PRO/Wireless 2200BG, zainstalowałem sterownik do niej ale nie może wykryć sieci bezprzewodowych. Dostępne sieci sprawdzam klikając prawym przyciskiem w ikonkę połączenie sieci bezprzewodowej i wybieram “Wyświetl dostępne sieci bezprzewodowe” tam po odświeżeniu wyświetla się informacja, że “Nie znaleziono żadnych sieci bezprzewodowych w zasięgu”. Co mam robić?? Sterownik mam zainstalowany najnowszy, a obok komputera stoi router który na 100% jest poprawnie skonfigurowany. Jeśli do tej karty są potrzebne jakieś dodatkowe sterowniki lub programy proszę napisać jakie??

Mam też innego laptopa w którym mi działa Wi-Fi we właściwościach sieci mam jakiś protokół IEEE 802.1x którego w tym drugim niema może od tego coś zależy.

zainstaluj program Intel Proset Wireless i w nim powinny pokazać się wszystkie dostępne sieci i w tym programie wybieżesz i skonfigurujesz sieć wifi. Mam nadzieje że załączyłeś “radio” bądź to na "sówaku bądź kombinacją klawiszy.

A co to jest??

nadal nie działa :confused: dalej widzę teks “Nie znaleziono sieci bezprzewodowych” co robić?? Może ta karta jest uszkodzona??

jezeli chcesz sprawdzic karte to idz do jakiegos pubu czy restauracjii ewentualnie w poblize takich miejsc teraz juz prawie w kazdym jest HOT SPOT i przetestuj swoja karte ja tak zrobilem i upewnilem sie ze mam walniety router a nie sama karte.Pozdrawiam =;  =;