Karta wi-fi zamula system

Dziś kupiłem kartę wi-fi zamontowałem i niby wszystko jest ok. ale np. gdy wchodzi system i mam wybrac profil w ogóle mi myszka nie działa albo jak po restarcie będzie działac to po chwili znów się zawiesza. I trzeba go zrestartowac. Proszę pomocy.

Każda karta i każdy program obciąża system.

Jedne mniej a drugie dużo więcej.

Np. u mnie karta WinFast 2000 XP RM pożera b. dużo pamięci.

Za mało napisałeś o swoim problemie aby coś na ten temat doradzić.

Jeżeli zawiesza się myszka tzn. że jest coś nie tak.

Napisz więcej - jaki masz system a w tym grafę,jaką kartę wi-fi, procek, sterowniki, pamięć, płytę główną oraz myszkę.

Często tak bywa że jest b. błachy problem a niepotrzebnie ,rozwala" się komputer. :slight_smile:

Mam XP profesional Sprzęt Procek 1.7GHz, 256 MB RAM, GeForce 2MX, mam starą myszkę microsoftu płytę VIA i ta karta http://www.komputronik.pl/Sieciowka_akt … ,id,36560/

Nawet nie chodzi o to że go zmula tylko prawie nic nie można zrobic bo zatnie się i nawet można czekac i czekac i nic.

Dzięki za szybką odpowiedż !

  1. Procek masz dobry.

  2. Za mało pamięci na internet i dokładanie innych rzeczy.

  3. Proponuję dołożenie pamięci. Na ALLEGRO możesz kupić 256 MB RAM za 17 zł. ale jeżeli zapłacisz plus koszty przesyłki to wyjdzie dwa razy drożej / kupowałem trzy razy i wiem / - kombinuj lepiej inaczej a jak nie to i tak warto zainwestować.

  4. Najpierw zmień myszkę bo lipna - dużo lepsza 16 zł.

  5. Ta karta nie jest super - mam starszą i lepszą. I tu Ci powiem że zmiana sterowników do karty ma b. duże znaczenie. Poszukaj na stronie producenta lepszych sterowników.

  6. Jeżeli masz słaby zasilacz to również mogą być różne problemy.

Czy to na pewno wina sprzętu a nie karty? Nie używałem jeszcze na niej internetu a po zainstalowaniu sterowników strasznie komp się zmulił.

  1. Wyrażnie napisałem że po dołożeniu tego typu sprzętu komputer muli.

  2. Ta karta nie jest dobra - postaraj się o inne sterowniki i może się okazać że będzie super / ja tak miałem /.

  3. Proponuję dołożenie pamięci tak jak pisałem ponieważ jest stanowczo za mała na internet a tym bardziej na dodatkowe sprzęty i programy / miałem tego typu komputery i wiem jaka jest różnica - PAMIĘĆ /.

  4. Napisałem również że masz lipną myszkę - zmień natychmiast i sprawdż.

  5. Jeżeli coś dokładasz to musisz mieć odpowiedni zasilacz i może tak być że stracisz niepotrzebnie dużo kasy na to co wcześniej napisałem ?

  6. Zastanów się nad wszystkim a w sumie może wydasz 50 zł. i będziesz się cieszyć przez wiele lat z dobrego komputera.

W razie problemów chętnie służę dalszą pomocą na PW a póżniej na GG lub Skype. :slight_smile: