Karta z banku do bramek w szkole

Witam. Mam takie pytanie, dostalismy karty z banku WBK bez których nie można wejśćdo szkoły i tu moje pytanie czy można z nich korzystac bez problemu naprzyklad by obstawić mecz online??

Wejdź na stronę banku, poszukaj opisu funkcji tej karty, następnie przeczytaj co tam jest napisane. A może chcesz abyśmy to my za ciebie zrobili?

jak to jest karta kredytowa (wypukłe litery_ to raczej tak. jeżeli to zwykła debetówka (płaska) to na 99% nie.

Na tej karcie jest ciag 16 cyfr i one sa wypukłe

Wejdź na stronę banku i poszukaj info o karcie :smiley:

Na stronie pisze tak: “Kartą zapłacisz też bezpiecznie w Internecie” ale czy to oznacza że można obstawiać mecze?

Możesz napisać do obsługi banku

i daj tu człowieku dzieciom karty kredytowe…

Na jakiej podstawie wysuwasz wnioski iż jestem dzieckiem?

chociażby na takiej, że chodzisz do szkoły, twoje główne zainteresowania to anime i gry, a na chomiku udostępniasz w ciul piractwa:p

nie wspominam już o języku jakiego używasz i twoich problemach dnia codziennego - obstawianiu meczy online;) ale powodzenia

a to legalne ? przecież to więcej niż wciskanie reklamy na siłe

Podejrzewam że tak, taka karta to właściwie tylko plastik z numerkiem, z usług banku wcale nie trzeba korzystać, te karty wbk kiedyś chyba dodawali do różnych gazet.

Jestem aktualnie w trzeciej klasie technikum, wielu starszych ludzi ogląda anime i gra w gry, nie mam konta na chomikuj, nie jestem wybitnym polonistą, chciałem się tylko upewnić czy da się obstawiać w taki sposób mecze i tyle.

Zresztą, nie piszemy na temat więc pora to zakończyć