Karta z orange nie dziala w Axess mv410 z plusa

Witam,

mam taki problem, otóż wziąłem od kolegi router Axesstel mv410 LR. Skończyła mu się umowa z Plusa , ale po włączeniu routera z jego stara karta świecą się diody: power i signal. Chciałem z niego korzystać wsadzajac do niego kartę z orange ale po włożeniu karty i włączeniu świeci się jedynie ikona power. Dodam że na jego karcie napisane jest 3g/gsm a moja to 3g/r-uim (po włożeniu “zwykłej karty” z orange także świeci się jedynie power).

Czy jest jakas możliwość abym korzystał z tego routera z moja karta z orange? Moze to wina jakiejs blokady lub czegos w tym stylu?

Router powinien działać z kartą 3g/r-uim. Być może firmware jest brandowany i ma jakiś simlock. Możesz spróbować wgrać nowy, szukaj pliku MV400_ETH_400C_07_STNDUpgradeMi.bin o ile końcówka numeru seryjnego jest MC.

Numer seryjny: zBC 102769M1C więc próbować? Jak się z nim połączyć żeby moc to wgrac?

Wszedłem na stronę neotel i tam jest napisane że numer seryjny musi się kończyć na MC lub C a u mnie jest M1C… A z tego co zrozumiałem z angielskiego po wgraniu nieodpowiedniego oprogramowania router będzie nienaprawialny, więc nie wiem na który się zdecydowac.

Nie ryzykuj bo zrobisz sobie cegłę, widać masz nowszą wersję.