Karta

Czy ta karta http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13127

Pójdzie na mojej płycie głównej:

plyta7zr.th.jpg

plyta24gv.th.jpg

plyta37sc.th.jpg

Prosze o pilną odp. :slight_smile:

póść teoretycznie powinno, ale masz agp x4 - karta nie bedzie wykorzystana na maxa.

Czyli moze nie pójść ? :o prosze o wypowiedz

podam przykład - zakupione ostatnio kingstony 512 nie działały z jedną płytą główną (asus jakiś w miarę nowy model), a na starej (też) asusowskiej plycie śmigało aż miło.

Czyli teoretycznie ram działał, tylko że nie na tej płycie, na której powinien…

Ale nie przejmuj się, bierz kartę, przetestuj zawsze później możesz oddać:-)

pozdrawiam

Nie wiem czy kupic czy nie prosze doradzcie bo nie wiem czy pójdzie :frowning:

jest też możliwość taka:

zanieść komputer do najbliższego sklepu komputerowego

aby tam sprawdzili ci na podobnej lub o zbliżonych parametrach , czy komputer w ogóle ruszy ???

ja tak właściwie mogłem zrobić , niestety nie zrobiłem , teraz musze zmienić płyte główną , bo na kupionej karcie graficznej komp mi w ogóle nie chce ruszyć

Karta bedzie dzialac …

Mozesz jedynie odczuc spadek wydajnosci od 2% do 3 % w porownaniu z AGP x8 .

A pozatm zawsze mozesz zwrocic :wink:

Ale jestem pewny na 99,9 % ,ze bedzie dzialac .

Klin Dzięki podniosłeś mnie na duchu :slight_smile: Kupuje ją :slight_smile: bardzo thX za pomoc

Ja jaj niepolecam jeśli coś to kup sobie 9600pro u mnie w sklepie nie tak dawno kosztowała o 30zł więcej a ma lepsze osiągi :slight_smile:

Złączono Posta : 08.12.2005 (Czw) 19:34

PS: jak ją już zakupisz to nie instaluj sterowników z cd tylko zciągnij z neta najnowsze bo soft jest w nich strasznie pipny, w nowszych wersjach jest już lepiej ale ciągla będziesz miał błąd z “Ć” jaśli będziesz miał włonczony program catalist (od sterowników) w autostarcie.

no to fajnie , NestoR teraz pojedzie do twojego sklepu i kupi .

a dlaczego nie ?

Jak za ta cene to tylko brac … a pozatym radeon 9550 jest na tym samym procesorze grafiicznym co 9600 , roznia sie tylko taktowaniem i cena .

A pozatym wiekszosc radkow 9550 da sie podkrecic spokojnie do wartosci 9600 pro … takze nierozumiem w ogole wypowiedzi kolegi :roll:

Totalna bzdura :roll:

Moze tak bylo u ciebie … to nieznaczy ,ze kazdy bedzie tak mial !

Sterownki ktore sa dodane wraz z plyta sa skonfigurowane specialnie pod dany model karty … wiadomo ,ze wymiana na nowsze bedzie niezbedna gdyz radki 9550 jak by niebylo maja swoje lata i na plytach sa zapisane starsze wersje sterow :wink: