Kartki w FIFA 11

Witam otóż mam taki problem ze gdy próbuje rozpocząć mecz wyskakuje mi komunikat ze muszę uzupełnić skład albo mecz zostanie oddany walkowerem problem polega na tym ze owszem niektórzy zawodnicy mają po żółtej kartce ale żaden czerwonej nie ma i obojętnie jak bym to poustawiał to nic to nie daje wiec czy pozostaje mi tylko walkower czy idzie coś na to poradzić

Dotyczy to meczu ligowego czy jakiegoś pucharowego?

Pucharowego chodzi o finał ligi mistrzów

Chyba jest tak, że jak ktoś dostał 3 żółte kartki to nie może grać w następnym meczu (chodzi o mecze o puchar).

Witam

Dawno w to już nie grałem, ale z tego co pamiętam, gra trzyma podstawowych reguł i zasad obowiązujących w UEFA i FIFA. To przecież nie Sensible Soccer.

Pozdro :stuck_out_tongue:

Może grałeś w jakiegoś menadżera ligowego?To zawodnicy kupieni w trakcie sezonu nie mogą grać w finale LM.Zgodnie z regułami UEFA.

ustaw asystenta czy jakoś tak na włączony (WŁ) w zarządzaniu drużyną i zagrasz mecz bez problemu.

Też tak uważam. Asystent ustawi tak, jak powinno być, tylko pamiętaj, że ustawi też również inne rzeczy. Jak pamiętam dość często na korzyść. :slight_smile:

na ławce nie za to jeden zawodnik w rezerwach jest kontuzjowany ale to chyba nie powinno mieć żadnego znaczenia

włączenie asystenta rozwiązało problem