Karty pamieci micro SD od huawei w wielkości 512 i 1024 GB

Ma ktoś doświadczenia z takimi kartami SD, potrzebuje wymienić swojego Samsunga 128 GB na coś większego, a ceny są spektakularne. Czy to będzie działać, czy będzie trwałe. Tak zbyt wiele opinii nie znalazłem.

Po pierwsze w jakim urządzeniu mają pracować te karty.
Po drugie jakie karty obsługuje dane urządzenie.
Po trzecie są karty o różnych prędkościach zapisu i odczytu danych, obrazu, filmu.
Po czwarte są karty dedykowane np do rejestratorów jazdy, do smartfonów gdzie wymagana jest karta dużej liczbie operacji jednoczesnych w danej jednostce czasu oraz inne typy.

Huawei nie robi kart SD… chyb a ktoś widział reklamy z aliexpress gdzie są do kupienia karty MicroSD od Huawei :smiley:

Do czego tą kartę potrzebujesz ?

Raczej, do jakiego smartfona karta potrzebna. Nie każdy smartfon obsłuży kartę SD 128GB i więcej. Huawei nie robi kart SD.

Kartę potrzebuję do telefonu, stara 128Gb prawie pełna, trzeba powiększyć przestrzeń. Ciekawe bo czytałem gdzieś kilka artykułów o kartach SD maid in Huawei.

Huawei ma karty NM Card.

Jaki masz telefon ?

1 polubienie

Note 10 + i S10e

Samsung 128gb evo plus - Dobre, szybkie i nie tak koszmarnie drogie.
Tylko nie kupuj na allegro za 10zł taniej bo dostaniesz fake.

Zależy czy telefon obsługuje, znając życie 1 TB nie, nikt nie myślał o tam dużych. Miałem na swoim gruchocie max 32 gb :wink:

Ciekawe z tym allegro, bo moje EVO 128 GB z którego korzystam od 4-5 lata, tam właśnie kupiłem za 50% ceny rynkowej. Musze mieć szczęście, bo jedyny problem to mała pojemność

Fart, albo sprzedawca okradł jakiś salon komputerowy :wink:

Nie rozumiem, jak mała pojemność ?

ma 128 Gb, a moje zbiory są większe, co tu nie do zrozumienia ?

Szukaj karty SD od Samsunga. Upewnij się na Internecie, czy oba telefony obsłużą większą pojemność karty, niż 128GB. Te nowe telefony myślę, ze raczej powinny obsłużyć większą pojemność…