Karty Pamięci W SE K770- M2 nie wejdzie?

Dziś kupiłem w MM kartę pamięci, do telefonu,sprzedawca mówił, że na pewno wszystko beędzie działało, wracam do domu, wyjmuję kartę, i porównuję z moja starą kartą 256 MB, którą miałem w telefonie i co się okazuje? Że ta, którą zakupiłem jest mniejsza, niewiele, ale do telefonu już nie wchodzi, karta oryginalna to jest MicroSD, a ta którą kupiłem to microSD, niestety próbowałem, ale karta nie chce wejść do telefonu, czy jest jakiś sposób, aby kart można było używać w telefonie?Dam jeszcze screeny tych kart.

dsc00908wg0.th.jpg

dsc00909yz9.th.jpg

w tym drugim screeniE są ponumerowane karty, nr.1 to karta kupiona, a nr. 2 to oryginalna, którą miałem uż w telefonie.

zobacz http://www.sonyericsson.com/cws/product … c=pl&lc=pl Podane jest tam, że karty jakie obsługuje twój telefon to: Memory Stick Micro™ (M2™) z pojemnością do 2GB.i idz odnieś jak najszybciej tą kartę

slawektor , niestety odnieś już nie mogę, bo sklep mam daleko, pozatym nie przyjęli by mi tej karty, bo odpakowana, trudno, posłuży mi jako pendrive, bo mam zewnętrzny czytnik kart :wink:

MicroSD to nie M2 :expressionless:

Po prostu kupiłeś niekompatybilną kartę. Jak to się człowiek zawsze musi uczyć na błędach :roll:

Zwróć ja do MM i zakup M2, która będzie jednak droższa.

szkoda ,sprzedawca wprowadził Cię w błąd , :stuck_out_tongue: [-X a jak ją wykorzystasz :slight_smile: 2 tygodnie temu kupiłem za 59zł m2 do se k800i z adapterem i fajna sprawa bo jak potrzebuję to w razie czego dzięki temu mogę przełożyć kartę do k750i

NO pisałem juz, że mam taki czytnik kart, który jest mały i wyglada jak pendrive, jest tez tej samej wielkości, kartę MicroSD wkładam do adaptera adapter do czytnika, to działa, testowałem, Adapter był razem z zakupioną kartą :wink:

i w ten sposób ci działa w k750i :shock: próbowałem tego samego z kartą kumpla i z moim k750i i nie widział karty podłączonej w ten sposób :frowning:

A możecie mi napisać, do czego może mi taka karta pamięci microSD posłużyć?mam do niej adapter na karte SD, i dodam: nie mam aparatu cyfrowego :wink:

alzajac , nie wiem jaką miałeś kartę u mnie działa bez problemu zresztą zobacz sam

Karta pamięci Memory Stick Micro M2 jest dostosowana do sprzętu uzywającego interfejs memory stick pro duo. 2GB . karty są kompatybilne z telefonami Sony Ericsson K610, K800, K790, M600/608, V630, W300, W710, W712, Z530, Z550, Z710, oraz Z712. Używając dołączonego adaptera PRO Duo, M2 są także kompatybilne z D750, K750, P910, P990, V800, W700, W800/810, W850, W900, oraz Z800

http://cyber-shop.pl/product_info.php?products_id=504 i kurza stopa 39 zł a nawet 36 http://www.agito.pl/memorystick_micro/s … 38871.html

karta była sandiska 2GB własnie z takim adapterem :? nie wiem, dziwne w każdym razie u mnie nie działała

może wina softu a a może coś zepsute ciężko wyczuć #-o

albo sprzedaj, bo poco Ci skoro nie używasz?

niestety odnieś już nie mogę, bo sklep mam daleko, pozatym nie przyjęli by mi tej karty, bo odpakowana, trudno,

przyjeli by Ci ,sprzedawca wprowadził Cię w błąd a gdyby była zepsuta i nie działała? :slight_smile:

no to tak nie do końca, o ja wyraźnie powiedziałem, że do telefonu, że potrzebuję microSD, a sprzedawca podał mi kartę i powiedział,że bedzie działać w telefonie komórkowym , ale to ja powiedziałem że potrzeba mi microSD, pomyłka jest bo mojej i sprzedawcy strony, więc sytuacja patowa :frowning: .chyba nic się z tym zrobić już nieda?

z przyjemnością przyjmie żeby dostać więcej kasy jak zamienisz na M2 :wink:

ale tą kartę microSD kpiłem na wyprzedaży, kosztowała tylko 20 zł, więc nie wiem czy wymeni, jest ktoś pewny, że wymieni

jeśli masz konto na allegro i mówisz że kupiłeś na wyprzedaży to zawsze możesz sprzedać ją trochę drożej na allegro ;]

Powinna wejść z lekkimi zamułami

Boże, gdzie :o ?

A z M2 zapłaciłbyś o co najmniej kolejne 2/3 dychy za 2GB