Karty Pamięci W SE K770- M2 nie wejdzie?

(Dawiddek55) #1

Dziś kupiłem w MM kartę pamięci, do telefonu,sprzedawca mówił, że na pewno wszystko beędzie działało, wracam do domu, wyjmuję kartę, i porównuję z moja starą kartą 256 MB, którą miałem w telefonie i co się okazuje? Że ta, którą zakupiłem jest mniejsza, niewiele, ale do telefonu już nie wchodzi, karta oryginalna to jest MicroSD, a ta którą kupiłem to microSD, niestety próbowałem, ale karta nie chce wejść do telefonu, czy jest jakiś sposób, aby kart można było używać w telefonie?Dam jeszcze screeny tych kart.

dsc00908wg0.th.jpg

dsc00909yz9.th.jpg

w tym drugim screeniE są ponumerowane karty, nr.1 to karta kupiona, a nr. 2 to oryginalna, którą miałem uż w telefonie.

(slawektor) #2

zobacz http://www.sonyericsson.com/cws/product ... c=pl&lc=pl Podane jest tam, że karty jakie obsługuje twój telefon to: Memory Stick Micro™ (M2™) z pojemnością do 2GB.i idz odnieś jak najszybciej tą kartę

(Dawiddek55) #3

slawektor , niestety odnieś już nie mogę, bo sklep mam daleko, pozatym nie przyjęli by mi tej karty, bo odpakowana, trudno, posłuży mi jako pendrive, bo mam zewnętrzny czytnik kart :wink:

(SolelyRose*) #4

MicroSD to nie M2 :expressionless:

Po prostu kupiłeś niekompatybilną kartę. Jak to się człowiek zawsze musi uczyć na błędach :roll:

Zwróć ja do MM i zakup M2, która będzie jednak droższa.

(slawektor) #5

szkoda ,sprzedawca wprowadził Cię w błąd , :stuck_out_tongue: [-X a jak ją wykorzystasz :slight_smile: 2 tygodnie temu kupiłem za 59zł m2 do se k800i z adapterem i fajna sprawa bo jak potrzebuję to w razie czego dzięki temu mogę przełożyć kartę do k750i

(Dawiddek55) #6

NO pisałem juz, że mam taki czytnik kart, który jest mały i wyglada jak pendrive, jest tez tej samej wielkości, kartę MicroSD wkładam do adaptera adapter do czytnika, to działa, testowałem, Adapter był razem z zakupioną kartą :wink:

(Alzajac1) #7

i w ten sposób ci działa w k750i :shock: próbowałem tego samego z kartą kumpla i z moim k750i i nie widział karty podłączonej w ten sposób :frowning:

(Dawiddek55) #8

A możecie mi napisać, do czego może mi taka karta pamięci microSD posłużyć?mam do niej adapter na karte SD, i dodam: nie mam aparatu cyfrowego :wink:

(slawektor) #9

alzajac , nie wiem jaką miałeś kartę u mnie działa bez problemu zresztą zobacz sam

Karta pamięci Memory Stick Micro M2 jest dostosowana do sprzętu uzywającego interfejs memory stick pro duo. 2GB . karty są kompatybilne z telefonami Sony Ericsson K610, K800, K790, M600/608, V630, W300, W710, W712, Z530, Z550, Z710, oraz Z712. Używając dołączonego adaptera PRO Duo, M2 są także kompatybilne z D750, K750, P910, P990, V800, W700, W800/810, W850, W900, oraz Z800

http://cyber-shop.pl/product_info.php?products_id=504 i kurza stopa 39 zł a nawet 36 http://www.agito.pl/memorystick_micro/s ... 38871.html

(Alzajac1) #10

karta była sandiska 2GB własnie z takim adapterem :? nie wiem, dziwne w każdym razie u mnie nie działała

(slawektor) #11

może wina softu a a może coś zepsute ciężko wyczuć #-o

(SolelyRose*) #12

albo sprzedaj, bo poco Ci skoro nie używasz?

(slawektor) #13

niestety odnieś już nie mogę, bo sklep mam daleko, pozatym nie przyjęli by mi tej karty, bo odpakowana, trudno,

przyjeli by Ci ,sprzedawca wprowadził Cię w błąd a gdyby była zepsuta i nie działała? :slight_smile:

(Dawiddek55) #14

no to tak nie do końca, o ja wyraźnie powiedziałem, że do telefonu, że potrzebuję microSD, a sprzedawca podał mi kartę i powiedział,że bedzie działać w telefonie komórkowym , ale to ja powiedziałem że potrzeba mi microSD, pomyłka jest bo mojej i sprzedawcy strony, więc sytuacja patowa :frowning: .chyba nic się z tym zrobić już nieda?

(klopas) #15

z przyjemnością przyjmie żeby dostać więcej kasy jak zamienisz na M2 :wink:

(Dawiddek55) #16

ale tą kartę microSD kpiłem na wyprzedaży, kosztowała tylko 20 zł, więc nie wiem czy wymeni, jest ktoś pewny, że wymieni

(Alzajac1) #17

jeśli masz konto na allegro i mówisz że kupiłeś na wyprzedaży to zawsze możesz sprzedać ją trochę drożej na allegro ;]

(Kubekster) #18

Powinna wejść z lekkimi zamułami

(SolelyRose*) #19

Boże, gdzie :o ?

A z M2 zapłaciłbyś o co najmniej kolejne 2/3 dychy za 2GB