Karty w firefox nie otwierają się

Witam,

Odkąd firefox zaktualizował się (24.0), nie mogę otwierać nowy kart klikając na “+”, karty działały zawsze bez problemu.

Dzięki z góry za pomoc.

Reset Firefoxa: Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox

Wstrzymaj się z tym na chwilę. Przycisk Firefox-> pomoc-> uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami -> potwierdź komunikat o starcie w trybie awaryjnym-> sprawdź jak się zachowują karty i daj znać :slight_smile:

Przenoszę do “Problemy”.

tak działają w trybie awaryjnym ale jak powracam do normalnego to po 1 min już nie mogę otworzyć ich.

Czyli bardzo prawdopodobne, że miesza jakiś dodatek. Wejdź w about:addons (możesz wpisać w pasek adresu i enter) albo z menu -> dodatki. Wyłączaj pojedynczo dodatki i zobacz czy uda Ci się zlokalizować problematyczny. Jak znajdziesz winowajcę to daj znać, zobaczymy czy jest dostępna aktualizacja :slight_smile:

Używam kilku i specjalnie tego google toolbar (niezbędny) i chociaż on oficjalnie nie pracuje z firefoxem od 6.0 mam sposób:

Go to your Firefox Profiles at AppData >Roaming > Mozilla> Firefox > Profiles > Default Profile >

Extensions and look for the directory where the Google Toolbar is installed. Mine is located at

{3112ca9c-de6d-4884-a869-9855de68056c} directory.

  1. There should be a file called install.rdf in that folder. Open it in a text editor like Notepad or

Notepad++ (free and open source).

  1. Now you need to change the maxversion to 14. Find this line

around line number 17 and change it to

Save the file and close the editor.

  1. Restart the Firefox and the Google Toolbar should be back and working with the latest versions

1 4.0.*

1 14.*

wolałbym nie usuwać jego, chyba że ktoś zna jakiś dodatek tłumacz dla MF.

Rozwiązaniem jest pozbyć się tego toolbara.

Ja mam dodatek Google Translator for Firefox 2.1.0.3 Bardzo dobrze mi tłumaczy zaznaczony tekst i tłumaczy całe strony.

Jest super i bezkonfliktowy. http://prntscr.com/1tjf3i

Ale czy masz pewność, że właśnie ten dodatek powoduje problemy? Podaj listę Swoich dodatków.

dzieki, Google Translator for Firefox 2.1.0.3 działa i jest ok. Google toolbar odinstalowany i jest ok z kartami.

Inne dodatki co mam videodownload helper, adblock+, cs helper i download status bar wiec wszystkie od MF.

dzięki i pozdrawiam