Kasowanie z folderu Temp! co i jak

czesc-czy mozecie mi powiedzic co mam wykasować z folderu “Temp” oraz gdzie go moge znaleśc itd oraz wogóle z jakich jeszce folderów mam pousówać smieci?? nigdy tego nie robiłam a dowiedziaam sie ze powinnam-dzieki za pomoc.

wszystko jak leci

Folder Temp znajdziesz w folderze windows. Możesz usunąc wszystko. :slight_smile: Jeżeli chcesz oczysić swoj komputer w całości możesz zainstalować program typu “odkurzacz” :slight_smile:

Znajdziesz go np Tu

w XP posiadasz również folder TEMP poszczegłonego użytkownika, aby wejść do danego folderu, logujesz się na dane konto a nastepnie, start-> uruchom-> %temp%

:arrow: odkurzacz 10.

W zasadzie można wszystko usuwać ręcznie ale troszkę tego jest: temp, tif, historie, 0 byte files, dat, cookies. Wiele folderów w dane aplikacji i ustawienia lokalne zostają po deinstalacji programu.

Tak więc szkoda się z tym bawić i lepiej przelecieć system programami przygotowanymi do tego celu.

sciągne sobie ten program-jednak w komentarzach sa rózne wypowiedzi na temat tego program-o co chodzi z tym " uzywam w wersji bezpiecznej" itd-to są te wypowiedzi-moze mi ktos wyjasnic o co biega?? dzieki

W odkurzaczu jest taka opcja jak tryb szukania i mozna ustawić ja na min BEZPIECZNY

ściągnij CCleaner a zrobi to po wciśnięciu przycisku

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

masz dużo tam i na forum też coś znajdziesz w sprawdzonych poradach :wink:

Dokładnie Tak , Albo Program TuneUp…

Ja mam CCleanera i polecam, czysci dysk i rejestr :slight_smile: