Kasparsky IS oraz linki

Witam.

Myśle, że to problem mojego Kaspersky Internet Security 6.0.0.300.

Już przedstawiam problem.

Mianowicie jak mam linki w AQQ, czy w innych programach to gdy klikam je to nic się nie dzieje. Muszę ręcznie kopiować i wklejać adres, lub wpisywać go sam. Myślę ze KIS to blokuje, tylko nie zabardzo wiem gdzie mogę to znaleść tą opcje co może blokować w tym programie.

Może ktoś wie co może być problemem tego ?

A sprawdziłeś czy po wyłączeniu KIS problem znika?

Wyłączyłem i nadal to samo…

Jednak to się zaczęło dziać dopiero po zainstalowaniu Kaspera.

Dlatego myśle że to może być jego wina.

Nawet WebServ, nie chce mi ładować stron spod przeglądarki, żebym mógł sobie pracować na własnym komputerze a nie wgrywać wszystko co chwila na jakiś serwer.

Co robiłem z Kasperem:

  • wyłączałęm go całego - nadal nic

  • tworzyłem specjalne reguły na aplikacje - nadal nic

  • wyłączyłem Stealth Mode - nadal nic

  • wyłączyłem Anti-Spy - nadal nic

  • wyłączyłem Anti-Hacker - nadal nic

Można powiedzieć, że próbowałem wszystkiego i nadal nic !

Pytałem również na oficjalnym forum Kaspera, jednak tam też zbytnio mi nie pomogli.

Nawet po wyłączeniu mam takjakby zablokowane te rzeczy, skoro nie Kasper, to co to może być ? Od razu mówie że mam konto Admina i niemam żadnego syfu który mógłby to blokować, do tego w tle również niema żadnej aplikacji która może to blokować.

Można powiedzieć, że mam poblokowane odnośniki.

Ponieważ w każdej aplikacji gdy chce właśnie kliknąć na link to nic się nie dzieje po prostu.

Liczę na waszą pomoc.

odinstaluj kaspra,przeczysc rejestr i ponownie zainstaluj i napisz czy problem ustępuje.

Kurcze…

Po zupełnym odinstalowaniu problem występuje nadal !

Zupełnie teraz się zmieszałem i nie wiem co może być nie tak… :?

Wszystko zaczęło się gdy zainstalowałem Kaspera, dlatego byłem prawie pewny że to jego wina, jednak widzę że jednak to chyba nie jego wina.

:hahaha: Błagam Cię daj se spokój :roll:

Patricko jaką masz przeglądarkę :?: Sprawdź czy jest ustawiona jako domyślna :wink:

Zawsze walcz do końca. :lol:

Patricko

Jaką masz wersję AQQ ?

Czy dzieje się to we wszystkich programach ,w których zawarte są linki ?

Tak dzieję się tak we wszystkich programach gdzie są jakieś linki.

AQQ, mam najnowszą wersję i jestem zawsze na bierząco.

Co do przeglądarki to Opera, i oczywiście że jest ustawiona jako domyślna. W zastępstwie mam również Maxthona.

Jednak używam cały czas tylko i wyłącznie Opery.