Kasper total security Bezpieczna przeglądarka Certyfikat

Od kilku dni Bezpieczna przeglądarka kaspra zwariowała na jaką strone nie probował by wejść allegro mój bank paysave Card

W trybie bepiecznej przeglądarki wita mnie coś takiego

http://zapodaj.net/67d6fdfe497cf.jpg.html

Najdziwniejsze jest jednak to iż postanowiłem przeinstalować całego kacpra i tak tuż po ponownej instalacji przy pierwszym uruchomieniu tych stron wchodzą normalnie za 2 razem mam ten komunikat

Z pomocy kasperskiego postanowiłem zmienić przeglądarke z liska na IE 11 i dzieje sie to samo

Niby zainstalowałem kaspersky certyfikat do szyfrowanych połączeń ale to nie pomogło

Jakieś pomysły

W ustawieniach sieciowych odznacz “Skanuj połączenia szyfrowane” i zaznacz nie używaj serwera proxy

 

Zrobiłem tak nie pomogło

 

Ponieważ nie było innych propozycji niż ta w moim wypadku nie skuteczna powyżej sam postanowiłem zmierzyć sie po raz kolejny z problemem

Poprzednim razem ponieważ nadinstalowawyałe Total security na pure 3.0 Postanowiłem użyć narzedzia kasperskiego do odinstalowania ich produktów.

Przy instalacji totala niby stare pliki Pure3,0 usunoł ale mówie sobie pewnie coś zostało dlatego użyłem ich narzedzia.

Jak pisałem wcześniej nie pomogło gdyż ta bezpieczna przeglądarka działała tylko raz przy 2 uruchomieniu pojawiał sie błąd certyfikatu.

Ponownie odinstalowałem całego totala wyrzucając wszytko włącznie z danymi aktywacyjnymi. urzyłem do tej operacji Revo unistaler pro najnowszej wersji i skanowania zaawansowanego w samym programie

Wyniki tego skanu były dziwne gdyż jak sie okazało ich narzędzie nie wyczyściło tak dokładnie systemu jak myślałem po wyrzuceniu chyba 22 kluczy rejestru i i 89 plików w tym plików pure 3,0

I ponownej instalacji problem zginoł opisuje to na wypadek gdyby ktoś miał podobny problem

Temat można zamknąć