Kasperski Anti Hacker czu Outpost Personal Pro?

Jak myślicie, który kupić? Który lepszy i dlaczego?

Ja mysle ze oba takie same. Obecnie mam anti-hacker i jakos nie narzekam na niego. Pół roku miałem outposta i tez jakos nie było wiekszych problemow z atakami.

A poza tym najpierw nacisnij szukaj, a później umieszczaj posty, bo tego typu typu tematow było juz bardzo duzo.

Anywirus Kaspersky + firewall Kaspersky to naprawde dobra ochrona, nic nie ujmujac outpost’owi.

Outpost Firewall Pro wedlug mnie jest jednym z najlepszych firewalli dlatego ja bym go polecil … :wink:

Gdybym miał kupować, to wybrałbym Outposta PRO, daltego, że wersja 3 ma tez ochrone przed Spyware.

Sam używam produktu ze stajni Kasperskiego i jestem baaaaardzo zadowolony. :mrgreen: Nie spowalnia systemu i jest bardzo stabilny (outpost łapał u mnie zwiechy rzadko bo rzadko ale jednak) dlatego polecam Kasperskiego.

Ja jestem za Outpostem. Lepiej blokuje wyskakujace niechciane okienka, czesciej sie aktualizuje i ochrona przed spyware.

Jeśli chce się mieć profesjonalnie zabezpieczonego kompa to należy wybrać outposta 3.0 + antyvir (nod32 lub KAV).

Firewall kasperskiego porównywalny jest jakościowo z bezpłatnym kerio, jednak jako podstawowa ochrona powiniene się u Ciebie sprawdzić. Jednak lepszym wyjściem będzie zakup outposta.

O obydwu programach dowiesz się naprawdę wiele korzystająć z forumowej szukajki.

Czyli jeśli ktoś używa innych programów do zabezpieczenia komputera to ma nieprofesjonalne zabezpieczenie kompa? :mrgreen:

Myślę, że napisałeś tak, iż jest to Twój zestaw, którego sam używasz i dlatego właśnie on ma być najlepszy.

Otóż nie ma jednego idealnego rozwiązania. Programy zabezpieczające działają różnie, tzn. jakiś moduł jednego jest lepszy od drugiego itd. Nie ma jednego idealnego “profesjonalnego” rozwiązania.

Zapraszam do lektury: http://www.komputerswiat.pl/ks/testy/t/index.html

Poczytaj bardzo dokładnie te wyniki i wyciągnij wnioski.

ps. Pewnie, że nie można mieć pełnego zaufania do jakiegoś pisma komputerowego, bo w róznych pismach są rózne wyniki. Ale osobiście wolę zawierzyć wynikom tych testów, niż Twojej opini (bez urazy).

Ja używam w domu zestawu NIS + NSW od dawna, a w firmowym kompie mam Symantec Client Security Corporate Edition i wcale nie twierdzę, że mam najlepsze rozwiązanie dla kompa.

Po prostu jestem z tego zadowolony i nie mam żadnych problemów.

też używam kasperskiego antihacker’a i jakoś z nim nigdy problemów nie miałem , ten firewall tani jest :mrgreen: więc polecam :wink:

DARK PRINCE wiec zainstaluj sobie Bittcometa, jesli bedziesz miał duzo peerow i seedow to wtedy antihacker bedzie to uwazac jako atak Ddosi odcina ci net np na 30 min. Na sczescie mozna to wylaczyc