Kasperski anti-hacker

(Tlumacz) #1

witam, czy ktoś ma doświadczenie z tym programem, czy warto go kupić?

(iGreq) #2

Ś ciągnij Triala z http://www.kaspersky.pl/download.html?s=prod_download

Jeśli będzesz zadowolony to możesz kupić wersje Full. :slight_smile:

(Tlumacz) #3

to zrobiłem i program wydaję się ok ale chciałem poznać inne opinie

(Zbych ) #4

Program taki sobie jak wiele innych zapór ogniowych niczym szczególnym sie nie wyróżnia, swoje zadanie spełnia czyli blokuje ataki z sieci , nawet konrolny skan sieci przez admina wykrywa jako atak , tryb ukrycia(komp staje sie niewidoczny w sieci) bardzo pożyteczna funkcja aczkolwiek uniemożliwia korzystanie z sieci P2P.

(Hejol) #5

Osobiście go mam i jeszcze do tego kaspersky antywirus jest 100 razy lepszy niż pakiet Nortona.

Nortona miałem na kompie przez 3 lata i śmiem stwierdzić że to szajs (jest do niczego )

(boczi) #6

A skąd to takie wyliczenia ?? :x

Może jakieś argumenty, powody?

Norton dalej plasuje się w czołówce aplikacji antywirusowych. Poza tym ma najbardziej cenionego firewalla programowego pod Windows.

Osobiście uważam Kasperskiego za b. dobrego antywirusa, szczególnie od wersji 5, skutecznego a zarazem mniej obciążającego system, z tym, że firewall, który jest w tymże pakiecie jest słabszy od NPF.

(Hejol) #7

@ Boczi

Właśnie oglądałeś zapewne rankingi i Norton cały czas dostaje w DU..

testowałem różne antywiry i o dziwo Norton przepuszcza i to wiele najlepiej wypadł McAfee i jescze śmieszniej właśnie Kasperski był lepszy od Nortona .

Jeszcze raz powtarzam miałem NORTONA przez 3 lata i dziękuję za takie coś

ACHA A CO DO (FAJERŁOLA :slight_smile: ) TO JEST LEPSZY BARDZIEJ CZULSZY dla niektórych może to i jest minus bo częściej się odzywa i trzeba wtedy mu prawa ustalać

(Krzysieknd2) #8

Chłopaki, mowa w temacie jest o Kasperskim Anti-Hackerze a nie o Kasperskim antiwirusie i o nortonie :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Moje zdanie jest takie, że anti-hacker to niezły firewall. W sumie to ja używam darmowego Kerio - http://www.kerio.tk i jestem zadowolony. Darmowy a skuteczny.

Podsumowując jak nie chcesz wydawać pieniędzy to zainstaluj sobie Kerio Personal Firewall , a jak chcesz to kup ani-hackera :wink:

Pozdrawiam

(Partia) #9

Cześć,

Używam, zarówno antivirusa, jak i firewall'al Kaspersky'ego i o ile jestem bardzo zadowolony z antywirusa to firewall jest taki sobie, ale świetnie współpracuje z anywirkiem :). Z wad, które mi przeszkadzają to : brak statystyk, raporty (mało treściwe) no i nie najlepiej radzi sobie z filtrowaniem pakietów na lanie 100 , (np. potrafi nieźle zamulić komputer podczas pracy z dc++ )

A co do tego czy kupić -> najlepiej, jak mówili koledzy potestować, u mnie w zwykłej pracy w internecie spisuje się dobrze.

Pozdrawiam

(Xiao19) #10

to ze Norton przepuszcza po dluzszym czasie wirki

to tylko wina braku czestych Update bo

testujac go na najnowszej bazie jest min. lepszy od Kaspra

jesli chodzi o firewall Kaspersky jest bardzo dobry ,a to dlatego ze o dziwo jak na firme Kaspersky zero obciazenia i nic niezwalnia w porownaniu

np. z Nortonem firewall 2005

a Anti-Hacker zajmuje tylko 5MB

jest

prosty, czytelny i skuteczny i taki ma byc firewall

zainstalowac i zapomniec

dla usera nielubiacego za duzo grzebac

bojac sie ze cos namiesza

to podstawa firewalla

Norton jak zwykle troche muli i do tego ma tepy interfejs

:smiley: :smiley:

skuteczny jest to fakt

testujac firewalle jak narazie to tylko z Kasprem niema zadnych problemow

zadnej konfiguracji

wszystko ladnie i czytelnie

np. Tiny po intalacji, inni z mojej sieci mieli takie fajne pingi ze musialam z niego zrezygnowac

Sygate

od czasu do czasu zrywa polaczenie np. bedac na tlenie

dziwne

Kerio

po dluzszej zabawie odcina nas od netu i trzeba go instalowac na nowo lub konfigurowac

ZoneAlarm

jakos mu nieufam

nigdy mnie o niczym nieinformowal ,ani o zadnym skanowaniu portow ataku itd.

a jest to raczej niemozliwe

BlackICE

niby wszystko fajnie pelna automatyzacja

prosty interfejs

a po jakims czasie

dowiaduje sie od kumpla ze skanowal porty

a u mnie nic w Logach

wiec robimy testa i o dziwo

co drugi skan wykrywa portow np. lub wogle

mhh

wiec skutecznosc srednia

Agnitum, McAfee

z tymi jeszcze niemialam zadnych problemow

i do tego maja czytelny interfejs, zero obciazenia

i duzo opcji/konfiguracji ktora osobiscie lubie

moze konfigurowanie troche cierpi ,ale kto powiedzial ze sa to firewalle

dla kazdego

sa skuteczne i maja czytelny intefejs

a reszta nalezy do usera

wsio

z mojej

strony jesli chcesz miec skutecznego i prostego firewalla

i nielubisz konfigurowania i grzebania w nim to Kaspersky Anti-Hacker jest dla ciebie

dla bardziej zaawansowanych, wymagajacych - ustawien

polecam

Agnitum, McAfee