Kasperski i odinstalowanie

:frowning: wielki mam problem sami zobaczcie

dupa6ro.th.jpg

dupa22hd.th.jpg

Zrobiło się tak jak odinstalowałem kaspra, chciałem przywrócić pkt. przywracania, ale się nie dało. Ostatnia znana dobra konfiguracja też nic nie daje. Aha i rozdzielczości też nie mogę zmienić, jak patrzyłem ster do grafy jest najnowszy, ale pamiętam też, jak odinstalowywałem kaspra to pokazało mi się okienko, że pliki systemowe zostały nadpisane i żebym włożył płytkę z xp, no to włóżyłem. Już nie wiem co mam robić, jak czegoś nie podałem to napiszcie.

Pięknie się zaczyna niedziela z rana :cry:

Złączono Posta : 11.12.2005 (Nie) 8:40

Aha i co zobaczyłem jestem w swoim topicu i zauważyłem, że nie widzę tych 2 obrazków na imageshack :frowning: i tak samo swojego avatara :frowning:

Stary, ja miałem tak w win98 :frowning: Doszedłem do wniosku, że była to wina systemu partycji fat32. Wnioskuję, że ty też masz windowsa na fat32. Nie wiem czy coś wyczarujesz. Jak nic i nikt ci nie pomoże to format i c: ustaw na ntfs. Takie moje zdanie. :smiley:

dr_idea właśnie system mam na ntfs, a 2 pozostałe partycje na fat32, tylko proszę nie mówcie mi format przynajmniej jeszcze nie teraz, pod koniec miesiąca tak, ale nie teraz :frowning:

hmm zainstaluję bitdefender i zobacze co będzie :frowning:

Spróbuj wsadzić inną kartę graficzną :slight_smile:

wystarczyło odinstalowanie sterów i zainstalowanie ich na nowo, dzięki za poświęcony czas :wink:

dr_idea wiesz wybacz ale większych banialuk dawno nie miałem okazji czytać na tym forum :lol:

fiesta , miałem identyczny problem w win98. W serwisie powiedzieli, że karta padła. Zmieniłem na nową i było lux. Po miesiącu znowu to samo. Przeinstalowałem na XP (ntfs) i nie ma żadnych problemów, więc stąd wnioskowałem. :smiley: A jeśli cie to rozbawiło to gratuluję wielkiego poczucia humoru :mrgreen:

Spróbuj zrobić odświeżenie systemu, czyli innymi słowy reinstalację. W największym skrócie odświeżanie systemu polega na wymianie wszystkich plików systemowych. Zachowywane są natomiast wpisy w Rejestrze, sterowniki urządzeń oraz profile użytkowników. Proces odświeżania rozpoczynamy od startu instalatora Windows z płyty. Po ukazaniu się ekranu powitalnego powinniśmy wybrać z menu inaczej niż dotychczas pierwszą opcję, czyli instalację systemu. Dalej pojawi się nowe menu, z którego dopiero teraz należy wybrać opcję naprawy systemu (klawisz [R]).

Cała operacja sprowadza się do usunięcia wszystkich plików i skopiowania nowych z płyty instalacyjnej, a następnie restartu komputera. Trzeba pamiętać o ponownej instalacji najnowszego Service Packa oraz wszystkich dostępnych poprawek. Czasami zdarza się, że po odświeżaniu systemu trzeba jeszcze raz zainstalować sterowniki do niektórych urządzeń.

odisntaluj sterowniki od karty graficznej w Trybie awaryjnym

w32.sasser :x

:mrgreen: