Kaspersky 2006 cz Avira Free, kilka pytań o Avira

Który jest lepszy bo mam na płytce od sterowników do płyty głównej KAS 2006 :?: I mam kilka do Avira Free:

  1. Słyszałem że są reklamy, czy ktoś może dać zrzut jak to wygląda :?:

  2. Wiem że nie ma po polsku, a czy jest po niemiecku :?:

Z góry dziękuję za odpowiedzi :smiley: .

Wytłumacz mi co to jest kas 2006 bo jakoś w google tego nie ma ani nigdzie…??

czy chodzi o kaspersky anti security? to jakaś nowa wersja lol?;d

Tak chodzi o kaspersky 2006 ale sam antyvir.

EDIT

Już poprawiłem, tak to jest jak nie chcę się długich słów pisać, postaram się już nie pisać skrótami :smiley: .

to ja bym brał kasperskiego-masz w nim dodatkowo ochronę antispyware,adware itp-także przeciwko key loggerom a w avirze free tego nie masz

ja bym brał kaspersky’ego 7.0 ponieważ na stronie Kaspersky Lab. pisze że wersja 6.0 nie będzie już wspierana klik! . Ten antywirus ma bardzo dobra wykrywalność wirusów zagrożenia są eliminowane natychmiast, no i jak skończy mi się subskrypcja to natychmiast kupuje przedłużenie…

Franki , ale szkoda dzięki za info, na kaspersky’ego 7.0 nie mam kasy :frowning: .

EDIT

To pozostanie tylko Avira Free, avast leci na śmietnik (za trochę). Czy ktoś odpowie mi na pytania w 1 poście :?:

  1. Tak jest po aktualizacji pokazuje ci się okienko które namawia do kupna

2.Nie ma

opis konfiguracji znajdziesz na http://antivir-polska.info/

Lost World , dzięki, właśnie zainstalowałem, szkoda że nie ma po niemiecku ( u mnie dużo lepiej z niemieckim niż angielskim).

to jest w KIS! on ma KAV! ale jakby wybierać to avira bo KAV 6 nie jest wspierany :wink: