Kaspersky 2011 czy comodo 2011

Witam!

Mam pytanie zastanawiam się nad zakupem KIS 2011 lub Pobraniem darmowego comodo

I chciałbym zapytać który z tych pakietów lepiej będzie się sprawdzał na tym PC: AMD Sempron 2500+ 1.89GHz , 640MB DDR1 , GeForce 6200 256GDDR2

Lub może ktoś doradzi jakiś inny dobry pakiet który nie będzie zamulał tego starego sprzętu?

Panda Cloud Antywirus. Zero obciążenia. Do tego ewentualnie Zone Alarm Free. Pakietów na taki sprzęt nie polecam.

Jeśli masz na wydanie pieniadze POLECAM Norton IS 2011 :slight_smile: Sybki, bezpieczny i skuteczny

A jakie to znaczenie. Na tym poziomie zarówno NIS, KIS jaki i GData Internet Security praktycznie ten sam poziom. Miałem wszystkie trzy, teraz mam KIS 2011 za 155zł i jestem bardzo zadowolony.

Na Sempronie 3000+ 1,8GHz, 1GB ramu, Radeonie 9200 KIS 2010 (3-miesięczna wersja z rzeczpospolitej) chodzi rewelacyjnie, jakoś zbytniego obciążenia nie zauważyłem :wink: Wiadomo, gdy skanuje to trochę muli ;p Ale to chyba normalne

Zdecydowanie darmowy CIS:

ma świetną zaporę sieciową (jedną z najlepszych na rynku - o wiele skuteczniejszą niż Kaspersky), dobrego antywirusa (w tym wypadku jednak lepiej wypada KIS) oraz bardzo “szczelną” piaskownicę i moduł HIPS). Jak na program dostępny za darmo lepszej alternatywy dla CIS`a nie znajdziesz.

Uwago to co teraz zostanie napisane to tylko i wyłącznie moja opinia poparta doświadczeniami własnymi !

Jeżeli masz na prawdę kasę na wydanie to instaluj NISa jeżeli jednak wolisz coś darmowego to tak… Jest kilka opcji CIS ale bez antywirusa + MSE/Avast/Avira Comodo ma słabego AV ( póki co) więc lepiej tak, możesz też zainteresować się tym : http://programy-za-darmo.tk/2010/10/09/ … -za-darmo/

ale FW w tym programie nie polecam , w poprzedniej wersji był “słaby”

Zestaw PŁATNY ode mnie :

Norton Internet Secuirity 2011

lub

Norton AV + Comodo FW

Zestaw Free

Avast 5 + Comodo FW ( wszystko po za av)

lub

MSE + to co wyżej