Kaspersky 6 - wysiadł IE


(Terkan) #1

Po zainstalowaniu Kaspersky'ego 6 wysiadł mi IE, po prostu nie odpala żadnej strony...natomiast Firefox działa normalnie...

Czy ktoś mógłby mi pomóc ?...jaka jest tego przyczyna ? :frowning:


(przemox) #2

W pozmocy technicznej kasperky'ego na pewno ci fachowo i szybko pomogą.


(Karol R 7) #3

ja mam tak samo z Firefoxem. gdy włączony jest Kaspersky to strony się nie odpalają


(przemox) #4

Jeżeli masz ustawienia Kaspersky'ego na zalecane, nie ma prawa tak być. Zresztą ja także mam KIS 6.0 oraz używam FF - bez jakichkolwiek problemów. A radzę ci dokładnie to samo co kmicicowi: http://www.kaspersky.pl/about.html?s=contact


(Karol R 7) #5

zalecane czyli jak ?? bo ja miałem jakiś czas dobrze, bez problemów, dopiero po jakimś czasie tak się zrobiło... a IE chodzi... a ty dzwoniłeś poda tamte numery ?? jak to sie odbywa ?? pewnie pytają o te wszystkie seriale itp. a dopiero potem pomoc ??


(przemox) #6

Ustaw na zalecany poziom bezpieczeństwa.

pewnie pytają o te wszystkie seriale itp. a dopiero potem pomoc Cóż, chyba wiem, o co ci chodzi :evil: , ale nie - nie pytają.

Złączono Posta : 21.05.2007 (Pon) 15:45

sorki, miał być cytat...


(Terkan) #7

przemox - no właśnie, że pytają o seriale i kody dostępu...dopiero potem oferują pomoc...chyba, że im po prostu napisać, że ściągnąłem kaspersky'ego z naszego vortalu...co o tym sądzisz ?


(przemox) #8

Spójrz na regulamin portalu... Ale tak swoją drogą - chociaż ma program z\ licencją na 3 stanowiska, nigdy mnie o nic nie pytano. Zresztą możesz wysłać zapytanie mailem. Spróbuj, może się uda. A jeśli chodzi chodzi o ściągnięcie z vortalu - o ile pamiętam do triala też potrzebny jest klucz.


(Terkan) #9

Gadam z nimi mailem...każą mi wyłączać po kolei poszczególne ustawienia i próbować czy IE wtedy działa...

NIC to nie daje :cry:


(przemox) #10

Przykro mi, ale nic więcej nie mogę ci podpowiedzieć. Chociaż spróbuj jeszcze odinstalować Kaspersky'ego i dokładnie wyczyść komputer z pozostałości po nim. Wtedy sprawdź IE. Jeżeli będzie działał, jeszcze raz zainstaluj Kasperky'ego.