Kaspersky a słabszy komputer

No to wybor padł na Noda :smiley: Mam nadzieje że sie nie zawiodę :slight_smile:

Kaspersky jest dobry ale spowalnia kompa lepszy mks lub avast i nod32

Lepszy w jakim sensie?

Udowodnij swoje stwierdzenie.

Może się pospieszyłem z Nodem (dobrze że jeszcze go nie kupiłem :slight_smile: ). Wejdźcie na tą stronkę: http://www.wiruszone.net/infopage.php?id=41.

Nod tak jak mks i bitdefender nie zareagował, dopiero przy ręcznym skanowaniu wszystkie wykryły “wirusa”. Avast Profesional każdą z 3 prób zaliczył na 6 i nie wiem czy akurat na niego się nie zdecydować…

Nie wiem czy to sa dokonca sprawdzone wyniki zdecydowanie Nod goruje nad Avasta Pro :wink:

ponieważ wyłączony było skanowanie spakowanych plików w stałej ochronie. włączasz je i nod znajduje wszystkie eicary. wiem bo sprawdzałem. spakowane pliki nie są niebezpieczne :wink:

na avasta się nie decyduj. szkoda $$$

W takim razie czym Nod bije na głowę Avasta?

I pobrałem Kasperskyego z ich stronki że by go obadać. Zainstalowałem, szukam informacji że za 30 dni sie licencja szkończy a tam kolejny zonk: licencja wygaśnie: 6.07.2006 :? O co w tym chodzi? Kaspersky Lab oszukuje uzytkowników?

ile razy można pisać to samo :expressionless:

NOD32 jest szybszy :!: i o wiele wiele lżejszy :!:

NoD32 bije avasta:

  • wykrywalnościom opartą na sygnaturach

  • Heurystyką

  • wykrywaniem spyware, adware, riskware (avast wykrywa tylko wirusy)

  • modułem anty-phising (wykradnia poufnych danych)

  • filtrem internetowym (zakażone pliki nawet nie dotkną twojego dysku)

  • szybkoscią skanu

itd…

:smiley:

to jeszcze dodam, że NOD wuposażony jest w

EMON - monitor poczty Outlook (oczywiście NOD współpracuje z większością najpopularniejszych klientów poczty, wtym M2 Opery)

DMON - monitr dokumentów Office :!:

plus to co podał przedmówca :slight_smile:

jeszcze jakieś wątpliwości co do wyższości NODa nad Avastem :twisted:

Nod ma ładniejszą nazwę :smiley: ktoś grał w tiberiansun? no i nod ma sprawniejszą stałą ochronę dysku. mniej puszcza bo wcale nie puszcza 8)

tylko trzeba nastawić wszystkie ochrony na maksa. skanowanie wszystkich plików plus pełna moc heurystyki.

Tak, Avast ma wersje free :smiley: :smiley:

to radze przejrzeć logi i zobaczyć jakie programy tam górują :wink:

porównywanie darmochy do programu komercyjnego wogóle mija się z celem ;]

po za tym zwróć uwagę, że autor pisał o Avast Professional, a ten już niestety jest płatny :smiley:

różnica pomiędzy avastem pro a free jest taka że ten pierwszy jest dla firm i dlatego jest płatny. tak naprawdę okrojenie avasta home jest bardzo małe. nie ma co liczyć na skok wykrywalności w wersji pro

Avast pro ma jeszcze blokowanie skryptów… No nieważne, a Avast nie ma większej bazy wirusów niż Nod? Sami mówiliście że Nod nie ma imponującej.

Stoow podobno la donna e mobile 8)

już tyle tutaj napisaliśmy o wyższości NOD32, że gdybyś choć odrobinę tylko chciał to już dawno zainstalował byś trial :?

co ci jeszcze mamy napisać :-s

chesz mieć super antywirusa to zainstaluj F-Secure :lol: dwa silniki skanujące, super baza wirusów… i zamulenie systemu ;]

EOT

Dobra, trzeb apodjąć wreszcie męską decyzję :smiley: Biorę Noda i niech Bóg ma w opiece mnie, moją rodzinę, mój komputer i królową :smiley:

nie będzie miała bo nod jest wielki. NAjlepszy z antyvirus jakie miałem a mialem ich kilka (avast, kaspersky, norton, mks) i z nich to tylko nod nie wpuścił na komputer żadnego wirusa :!: