Kaspersky - aktualizacja

Takie coś pojawiło mi się po ostatniej aktualizacji Kaspersky’ego. Klucz ważny jest jeszcze przez ponad 2 tygodnie, a tu mi takie coś… Czy to jakiś problem ze strony aktualizacji?

Tylko że ja mam Kaspersky Anti-Virus 7

A co radzi support kasperskiego na ten problem ?

Hehe… Coś się naprawiło. Usunąłem klucz i zainstalowałem go ponownie i… Działa!

Witam…

Co mnie tutaj sprowadza…???Szukam pomocy odnosnie Kasperskiego Internet Security 2010.Wczesniej mialam Nortona.Rzecz w tym,ze znajomy korzystajac z mojego laptopa zezwolil na instalowanie zlosliwego oprogramowania Security Antyvirus,bo myslal ze to aktualizacja Kasperskiego.I od tego sie zaczelo.Zaczely pokazywac sie komunikaty o Trojanach.Przestaly mi chodzic przegladarki.Dzialal tylko skype i gg.Kaspersky zrobil aktualizacje i od razu wykryl 11 trojanow.Czesc leczyl,reszte usunal,2 sa w kwaranntanie.Przegladarki Internet Explorer i Mozilla zaczely dzialac.Ale wczoraj mój super komp :oops: sie zawiesil kiedy akurat Kaspersky robil aktualizacje.Mósialam wylaczyc kompa i tak narobilam ze uszkodzona jest czarna lista w Kasperskim.Próbowalam napraw,aktualizacje,Ale zatrzymuje sie na momencie na którym zawiesil sie(pisze nie wszystkie skladniki zostaly uaktualnione) .Próbowalam wpisac od nowa klucz ale to nic nie dalo.Próbowalam przywrócic ustawienia.nic.Skanowanie nic nie wykrywa.Nie wiem juz…Nie znam sie tak na programach antywirusowych…Dodam ze klucz mam legalny…Prosze o pomoc… :frowning: :frowning: :frowning: Pozdrawiam

Dodane 21.03.2010 (N) 14:01

witam ponownie…troche czasu mi to zajelo ale wkoncu mi sie udalo naprawic Kasperskiego.Wystarczylo wcisnac Modyfikuj,napraw lub usun.i wszystko wrócilo do normy.Od razu aktualizowal i wszystko gra…Pozdrawiam… :slight_smile: