Kaspersky Anti-Virus Personal Pro

coś się zepsuło i niechce mi się włączać program przy uruchomieniu systemu co zrobić aby program uruchamiał się przy uruchamianiu systemu ??

Nie odznaczyles go w autostarcie w ustawiniach jest uruchamiaj ze startem systemu 8)

Może go odznaczyłeś w start>>>uruchom>>>msconfig>>>uruchamianie

jak tak to go zaznacz.

Kaspersky powinien mieć również takową opcję w ustawieniach.

zaznacz w msconfig jeśli jest odznaczony

w opcjach programu znajdź: uruchamiaj ze startem systemu. Zaznaczasz

ostatecznie ściągasz z vortalu program starter i tam dodajesz kaspersky do autostartu.

jest zaznaczone, może ustawić trzeba w programie tylko jak ??

Znajdujesz w ustawieniach Kaspra Napis Uruchamiaj ze startem systemu i zaznaczasz :wink:

Albo wchodzisz Uruchom-Msconfig-Uruchamianie i przy Kasperskim zaznaczas i po klopocie :smiley:

Może być że ma miejsce tutaj bardziej czarny scenariusz

:arrow: Niektóre wirusy blokują działanie antywirów. Radzę w związku z powyższym przeskanowanie systemu jakimś scanerem ON-line.

najlepiej panda active scan

http://www.pandasoftware.com/activescan … IdPais=152

przeskanuj tez system ad-aware i wklej tutaj loga z hijackthis

Możliwe iż jest własnie tak jak mówi fiesta :slight_smile: :!:

przeskanowałem skanerem on-line i ad-aware,ale jak włącze to się uruchamia a jak włącze kompa to trzeba włączyć :slight_smile:

Jak nic innego nie pomoże to pozostaje Ci wrzucić skrót do programu do autostartu.

ale jaki skrót ?? bo jestem ciemny

Wchodzisz tam, gdzie masz zainstalowanego Kasperskiego, czyli np. C:\Program Files\Kaspersky Lab\

szukasz pliku exe, którym uruchamiasz program. Klikasz pracym przyciskiem myszy na nim i klikasz wyślij do -> Pulpit

Następnie skrót z pulpitu przeciągasz do menu start, po czym do menu Autostart.

dzięki wszystkim :wink: !!