Kaspersky AntiVirus 8.0.0.357 Emergency Bootable CD

Co to jest za “Ustrojstwo”

Czy warto to ściagać i Przepalić ??

Nie wygląda to na legalną wersję Kasperskiego.

Raczej jest to jakiś dziwny twór, zrobiony na bazie oryginalnego programu i pewnie łamiący jego licencję.

Nie polecam.

Chyba to nie jest nic nielegalnego bo znalazłem taki link :

http://s2.ipicture.ru/uploads/080609/LI1CvbVSRb.jpg

A nie zdziwiło Cię, że nie ma tej wersji na oficjalnej stronie Kasperskiego?

Lepiej usuń linka ze swojego posta - grozi to kłopotami z “paragrafu” 1.2 regulaminu forum.

Pomoc Kaspersky Lab.

Możesz dać mi bespośredniego linka do tego tekstu?

Szukalem takiej właśnie informacji na stronie kasperskiego ale znaleźć nie potrafię.

Cytat pochodzi z pliku Pomocy programu Kaspersky Internet Security.

Tylko taki dysk powinno wykonać się samemu z pomocą programu: Bart’s PE Builder 3.1.10a

A co najważniejsze posiadać licencję KAV lub KIV.

z licencją to wszyscy wiemy jak jest w większości przypadków a jesli ten Emergency Bootable będzie chodził to dobrze bo może wywalic syf z kompa nie uruchamiając Windy

No chyba niekoniecznie samemu, skoro producent przewidział opcję pobrania obrazu dysku ratunkowego ze swojej witryny.

Co prawda, do tej pory go nie udostępnił.

Sprawa licencji nie podlega dyskusji.

Jeżeli chodzi o usuwanie “śmieci”, to prawie identyczne efekty uzyskamy używając Gmera (free) + Kaspersky Virus Removal Tool (free) i przeprowadzając skanowanie systemu przy użyciu funkcji Gmera “Zabij wszystko”.

z tego co widzę po wpisaniu nazwy tego oprogramowania to 90% odnośników jest do stron warezowych lub torrent więc raczej jakaś przeróbka która może bardziej zaszkodzić niż pomóc

Już 6 i 7 miała opcje zrobienia dysku ratunkowego.

Najwięcej namieszał sam producent informując o możliwości pobrania obrazu którego na razie niema ,zgoda Barnaba.

Nie wdając się w dywagacje o legalności krążących obrazów a odpowiadając o celowość pobrania zgadzam się z

devil33,dlatego napisałem że powinno wykonać się samemu.

lepiej pobrać wersje trial kaspersky i samemu sobie zrobić płytę ratunkową