Kaspersky AntiVirus


(szop pracz) #1

Mam zainstalowany program z magazynu Enter Kaspersky AntiVirus Personal-Pro 5 0 20, i nie wiem czy blokuje on mi jakieś wirusy, czy one się do mego kompa nie pchają. Nie wyskakuje, mi żadne powiadomienie o wykryciu i zablokowaniu bądź usunięciu wirusa. Po przeskanowaniu systemu nic nie wykrywa. Wcześniej miałem Nortona i zawsze coś tam znalazł.


Zmiana tytułu żargonowego

Asterisk


(Musg) #2

jak ich nie ma to nic nie wyskoczy


(Idealny3) #3

ja tez miałem tego kasperskiego ale nawet jak znajdował wirusy podczas siedzienia w necie i nic mi sie nie pokazywało ze znalazło wira, ale jak kliknąłem na inonke w trayu na kaspra to na samym dole było " wykryto ... wirów, wiec nie wiem tylko dlaczego mnie o tym kasper nire powiadamiał że znalazł jakiegoś wira :]


(Musg) #4

wejdz w ustawienia i zaznacz sposob komunikowania sie antywira o wykryciu badziewia

zaznacz jaka obcja cie interesuje /masz tam wybor :smiley:


(123448) #5

tylko że w tych Kasprach z Entera nie ma opcji Ustawienia :(. sam chciałbym je zmienić a nie moge :(. idealny czy u ciebie jest tak samo?

p.s

musg fajny avatar :slight_smile:


(Musg) #6

powaznie?

To ladny badziew wam wciskają.Ja mam oryginał wiec stad moje rady.


(123448) #7

powaga...czy mam ci pokazać screen ? trudno uwierzyć... napisałem maila do firmy Kaspersky no ale potraktowali treśc listu jak spam i wywalili. ten kaspry z entera mają domyślne ustwienia których nie można zmienić ;/


(Musg) #8

wspolczuje :slight_smile:


(123448) #9

eee tam. ja patrze na to żę zawsze mogło być gorzej :slight_smile: dobrze że wogóle dał się zainstalować :stuck_out_tongue:


(Ziutek) #10

A wchodziles w zakladke: ustawienia - ustawienia ochrony w czasie rzeczywistym - i na dole: ustawienia dodatkowe - i w pliki masz: dzialania podejmowane na obiektach zainfekowanych: albo zablokuj dostep i pytaj uzytkownika...albo zablokuj i usun itp... Na pewno nie ma tego??


(Musg) #11

kolega napisał ,ze ustawienia są domyslne i nie moze ich zmienic :smiley:


(Ziutek) #12

Wiesz, pytam, bo ja tez mialem tego Kaspra i wydawalo mi sie ze jest tam mozliwosc wyboru sposobu reagowania na wira... Moze za malo szukal? :wink:


(123448) #13

http://img220.echo.cx/my.php?image=kaspr3id.png - na tym screenie wyraźnie widać że brakuje opcji ustawienia. o ile dobrze pamiętam to przy instalacji płytki Entera widniał screengdzie były widoczne ustwienia no ale ja nie mam tego :expressionless:


(Musg) #14

miedzy ochroną a pomocą powinny byc wlasnie ustawienia

a nie ma ich :smiley: :smiley:


(Ziutek) #15

Hmm, dziwne... moze Wam sie nie wszystko zainstalowalo :wink:

Albo ktos za Was juz to poustawial, nic tylko sie cieszyc :lol:


(Idealny3) #16

no i naprawde niemam równiez takich ustawien dotyczących wyskakiwania okienek o powiadomieniu ze znalazło wira :]

ten kasper to ... brak słów :]


(123448) #17

może ty byś na moim miejscu sie cieszył że ustawienia są domyślne lecz ja sie wcale nie ciesze. nie moge zmienić w ustawieniach żeby nie sprawdzał plikow niektórych do innych mi Kaspr podaje że wymagane jest hasło by dosać dostęp itd. więc to nie jest zbyt fajne :?


(Musg) #18

proponuje zakupic u producenta

ten jest \:D/


(Ziutek) #19

Grunt ze dziala, a za taka cene nie oczekujcie cudów :smiley:


(123448) #20

teraz to już dla mnie za późno :-x ale przynjamiej niezły magazyn był do poczytania :stuck_out_tongue: