Kaspersky Anty-Vir 2010 problem z aktualizacja

witam. mam wyzej wymieniony problem z kasperskym … gdy chce zaktualizowac baze wirusow wyswietla mi sie komunikat blad autoryzacji na serwerze FTP …

probowalem juz wszystkiego co bylo w pomocy technicznej / google tez nie pomogly … moze mial ktos taki problem jak ja i wie jak go naprawic.

PS: mam oryginalnego antywira mam go od 3 dni

http://www.kaspersky.pl/services.html?s=support

Tu masz telefony do pomocy technicznej.

Sprawdzałeś czy firewall Ci nie blokuje Kasperskyego?

Aktywacja przebiegła pomyślnie?

firewall ? jak to sprawdzic … :smiley:

a co do aktywacji no to normalnie klucz wpisalem zalozylem konto na kasperkym tam wpisalem swoj klucz ponownie wyslali mi plik klucza ale jesli chce dostac indentyfikator uzytkownika to gdy dodaje plik klucza pisze ze ten format jest nierozpoznawalny itp.

Proponuje zacząć od telefonu do pomocy technicznej. Będzie szybciej, bo to może być błąd po stronie producenta.

Niestety z twojego zdania nie zrozumiałem czy przeszedłeś aktywacje. W jakiej wersji kupiłeś program, bo w wersji pudełkowej masz licencję z kodem aktywacyjnym? Nie potrzeba pliku klucza.

tzn. raczje przeszedlem aktywacje poniewaz pisze ile mi dni zostalo do konca licencji

co do zakupienia : tak to jest wersja pudelkowa

jeśli to wydanie z Chipa to należy skorzystać z opcji

ponieważ w opisie tego wydawnictwa zakradł się błąd, informacja ta podana jest w treści maila zawierającego także klucz aktywacyjny od kasperskylab

Kliknij na licencja, usuń plik klucza za pomocą czerwonego x i jeszcze raz aktywuj program wpisując kod aktywacyjny z papierowej licencji. Zrestartuj system po tej operacji, powinien się zacząć sam aktualizować po uruchomieniu komputera.

A może po prostu serwery są przeciążone. Nie spytałem Cię czy od trzech dni jest ten problem, czy dopiero teraz Ci się pojawił?

problem jest od poczatku gdy tylko kupilem tego antywira …

a co do twojego sposobu niestety nie dziala :confused:

podobne problemy były już na forum opisywane np:

tutaj

informacje od producenta

czytaj

tutaj

oraz all…

to jest bez sensu :confused: nic nie pomaga szkoda tylko bylo kase wydawac :confused:

Zadzwoń na numer, który Ci podałem. Płacisz za program to wymagasz.

http://www.kaspersky.pl/services.html?s=support