Kaspersky blokuje mi cały internet

Od dzisiaj rano Kasperky blokuje mi prawie całą sieć (nawet to forum, poczte na wp i inne) Jak moge temu zaradzić?

Może przez przypadek zablokowałeś przeglądarkę?

raczej nie. Allegro, poczta na o2 działają normalnie

zobacz na ten link dosłownie to samo viewtopic.php?f=1&t=246643 mam dokładnie to samo dzisiaj odinstalowałem kacpra i narazie zainstalowałem NOD32 3.0.650 PL i czekam co będzie dalej

Dzieki Slawek

Jak mu kazać przywrócić stare sygnatury?

wejdź w aktualizacje , ale to nic nie da bo mimo że tak zrobiłem to efektu nie było żadnego, stąd go narazie odinstalowałem

=>Aktualizacja sygnatur=>Przywróć poprzednią kopię bazy danych

U mnie bylo aktualizacja->Cofnij. Rezultat? Żaden

Nie macie innych pomysłów?

Spróbuj może w ustawieniach > ochrona www ustaw na optymalny poziom ochrony

U mnie było dziś tak samo. Z tego wszystkiego wgrałem NODa

To tak samo jak ja i jeszcze dopiszę że Nod naprawdę zaskoczył mnie BARDZO POZYTYWNIE ,UWAŻAM że net chodzi mi szybciej nie wiem jak z ochroną

U mnie to samo. Cofnięcie sygnatur nic nie do, bo razem z bazą przyszła aktualizacja plików samego programu. I najprawdopodobniej ta aktualizacja wywołuje ten problem.

Masz rację w informacji o programie pisało Kaspersky Internet Security 7.0.1.325 .c a teraz Kaspersky Internet Security 7.0.1.325 .c.d

Dosłownie 5 min temu zrobiłem aktualizacje ręcznie. Po restarcie systemu wszystko wróciło do normy.

Ten Nod nie jest taki zły zaczął mi się podobać ,ale nic ściągamy kacpra ,obadamy dzięki piotr.335

No, bardzo szybko działa i neta nie zamula :slight_smile: Ale trzeba uważać na keyloggery, bo słabo je wykrywa :frowning: ale ogólnie jest OK :slight_smile:

Szanowni koledzy! ja też miałem ten problem, ale wszystko wyjaśniła firma Kaspersky - przyznali się do błędu. Zapewniają jednocześnie, że dzisiaj mozna spokojnie ściągać aktualizację i wszystko będzie OK - błąd został naprawiony.

Cieszy ,a już w temacie to w necie już krąży KIS 2009 8.0.0.357 TR [ENG] i pisze Wersja 2009 chodzi ze 2x szybciej od KAV/KIS7 ,ciekawe czy to prawda

Jest w fazie testów, więc nie byłbym tego taki pewien.

Pewnie ale jak będzie szybszy od tej wersji co jest teraz to zawsze lepiej,niechby na przykład przegonił Noda,a najlepiej żeby wogóle antywiry były nie potrzebne,jak mi kascer blokował to żeby wejść do netu to go wyłaczyłem i bez antywira strony chodziły jak burza