Kaspersky blokuje mi gry

Witam od kilku miesięcy mam problem z niektórymi grami. Chodzi o to że gdy je włączam nie mogę zalogować się do serwerów tych gier (League of Legends i GTA V), próbowałem wszystkiego, zalogować się na ich serwery mogę tylko wtedy gdy mam wyłączonego Kasperskiego. Z grami na Steam nie mam takiego problemu ani z innimi tylko te dwie gry (League of Legends i GTA V). Proszę o pomoc, dziękuję za szybką odpowiedz.

Spróbuj zmienić antywirusa i daj znać czy nadal blokuje.

1 polubienie

Blokuj kasperskyego tym http://support.kaspersky.com/pl/common/service
Nie ma lekkich antywirusów w chmurze? Poczytaj darmowe cristal security, czy immunet protect.

Są opcje rozmaite w KIS. Można gry dodać dozaufanych aplikacji, wyjątków itd. Najlepiej napisz do pomocy Kasperskiego i z nimi ustal jak zrobić by było dobrze…
Co to za porada by zmienić antywirusa, trzeba najpierw próbować rozwiązać problem z producentem KIS.

Sam kasperskyego nazwałeś wirusem, chyba, że to literówka…
Ludzie często mają problemy z kasperskym. Oswajanie antywirusa, to często syzyfowa praca.

Chyba skrót myślowy albo nie lubi określenia AV lub zjadł cząstkę anty.

Bogdanie_G: Tak, to literówka.
Ewentualne i nieliczne problemy z KIS rozwiązuję z pomocą techniczną Kasperskiego, zawsze mi pomogli…
Jeśli ktoś ma bałagan w systemie, niezliczoną ilość zbędnych programów wzajemnie się “gryzących” to zawsze ma problemy…

Pzdr,

2 polubienia

Wywal tego antywirusa, bo jest zbędny. Zostaw sobie Windows Defendera i opcjonalnie doinstaluj Malwarebytes’a i rób ręcznie skany co kilka miesięcy.

1 polubienie

Antywirusa nie zmienie, ani nie usune bo mam pakiet jeszcze na 2 lata, te dwie gry przestały działać po akutualizacjach a tak normalnie wszystko śmigało, dodane do zaufanych i wyjątków są, najlepiej napisze do pomocy technicznej i dam znać co i jak. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Pomoc techniczna Kaspersky

Email: pomoc@kaspersky.pl

A jakiś prywatny czat by nie czekać z minutę na odpowiedź i było to bardziej Live?