Kaspersky - co i jak?

Witam

Mam taki problem. Chciałem zakupić program antywirusowy Kaspersky wraz z zaporą ogniową, bo spotkałem się z bardzo pozytywnymi wypowiedziami na ich temat. Wszedłem na stronę Kaspersky’ego, aby zobaczyć jakie mają produkty : http://www.kaspersky.pl/download.html?s=prod_download i nie wiem które wybrać ponieważ nie wiem czym się różnią. Kaspersky Anti-Hacker to zapewne zapora ogniowa, nie wiem tylko czy brać Kaspersky Internet Security czy Kaspersky Anti-Virus 6.0 , a może Anti-Virus personal pro ? może mi ktoś powiedzieć czym się różnią ? Z góry dziękuję

IMHO najlepiej kupić najnowszą wersję - czyli 6.0

Jeżeli chcesz mieć kompleksową ochronę bierz Kaspersky Internet Security

Natomiast jeśli zależy Ci na samym antywirusie bierz KAV 6.0

Warto też przed zakupem przetestować produkty - na stronie są dostępne wersje 30 dniowe

Kasperski Anti-Hacker - ściana ogniowa

Kasperski Anti-Virus - program antywirusowy

Kasperski Internet Security - Kasperski Anti-Hacker + Kasperski Anti-Virus

I właśnie takie zabezpieczenie najlepiej jest kupić.

Chociaż… może jeszcze ciut lepiej kaspersky AV 6.0 + outpost firewall pro.

Kaspersky Internet Security 6.0 = AntiVirus + AntiHacker + AntySpam + AntiSpy

Bez wahania wybrałbym KIS 6.0 :smiley:

Najlepiej zakupić ten zestaw.

Zapłacisz mniej ,niż razem za

Zdecydowanie.

A jeszcze lepiej NOD32 + Outpost Firewall Pro.

  • kaspersky anti-spam :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 8:47

Ja polecam kup sobie Kapersky Anti-Virus i Norton Firewall

Złączono Posta : 15.07.2006 (Sob) 8:48

Norton ma najlepszego firewalla 1 miejsce w testach

dzieki za pomoc kupie kis 6.0 bo nie mam kasy na outposta i noda 32 razem

Panowie, bardzo proszę nie podejmować takich wątków. Autor tematu pyta o Kaspersky’ego, więc trzymajmy się tego.

ja mam taki kłopot, potrzebuję do brego anti-hackera, który będzie doiść dobrze współpracował z Kasperskim.

Jak się dowiedziałem od pomocy technicznej, nie wsyzstkie anti-hackery moga działać dobrze z Kasperskiem, a zatem pomóżcie mi dobrać coś do tego antywirusa, bo sam nie wiem co moge sobie dobrać

Kasperski jest dobrym antywirusem, ale równiez potrzebuję dobrego anty-hackera, bo ostatnio poczta mi coś szwankuje, za dużo spamów mi przychodzi.

Także podobno ciężko będzie z doborem takiego oprogramowania do Kasperskiego z tego co się dowiedziałem.

Żaden program antywirusowy nie może współpracować z Kasperskim, a więc co tu wymyśleć

bo KAV to AV więc po Ci inny AV :lol:

Z tego ci wiem Kerio ma jakieś problemy. I ani w KAV Lab nie wiedzą czemu, ani u Sunbelta :wink:

Jaki ? Outpost, KAH :wink:

jesli ktoś ma kłopoty z pocztą tzn spamami, polecam śmieciarka, który jest płątny, ale dość dobry już go testuję, więc nie moge narzekać.

Bardzo dobra wspólpraca pomiędzy śmieciarkiem, a firewallem systemowym, które to blokują wszzelkiego rodzaju śmiecie, spamy.

40 uruchomień darmowych, a potem trzeba zapłacić, ale nie trzeba tyle aż robić wejść, tylo trochę być obeznanym na tym programie i nie trzeba za niego wcale płacić, chyba że w późniejszym terminie